Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 72/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда № 3565 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 37/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 30.05.2016 № 37/01 (алғашқы ресми жарияланған 10 күнтізбелік күн өткеннен кейн қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11 223 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса беріліп отырған:
1) субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес;
2) тыңайтқыштар берушіден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
"Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырда № 23/02 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3217 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 30 мамырдағы № 77 (21 828) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 30 мамырдағы № 90-91 (21 976) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысы әкімдігінің "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Н. ӘбдібековЛІ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________ А. Мамытбеков
"18" желтоқсан 2015 жыл
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 72/01 қаулысына
1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
р/н
Тыңайтқыштардың аттары
1.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (нитроаммофоска) марки 1:1:1 (15:15:15)
2.
Азофоска (нитроаммофоска) марка NPK (МОР) 16:16:16
3.
VigilaX
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 72/01 қаулысына
2-қосымша
Тыңайтқыштар берушіден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары
р/н
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Тыңайтқыштардың құнын арзандату проценті
Сатылған тыңайтқыштардың субсидиялар нормалары теңге
1.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (нитроаммофоска) марки 1:1:1 (15:15:15)
тонна
30
28 500
2.
Азофоска (нитроаммофоска) марка NPK (МОР) 16:16:16
тонна
30
28 500
3.
VigilaX
литр/килограмм
30
480
р/н
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Тыңайтқыштардың құнын арзандату проценті
Сатылған тыңайтқыштардың субсидиялар нормалары теңге
1.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (нитроаммофоска) марки 1:1:1 (15:15:15)
тонна
30
28 500
2.
Азофоска (нитроаммофоска) марка NPK (МОР) 16:16:16
тонна
30
28 500
3.
VigilaX
литр/килограмм
30
480
р/н
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Тыңайтқыштардың құнын арзандату проценті
Сатылған тыңайтқыштардың субсидиялар нормалары теңге
1.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (нитроаммофоска) марки 1:1:1 (15:15:15)
тонна
30
28 500
2.
Азофоска (нитроаммофоска) марка NPK (МОР) 16:16:16
тонна
30
28 500
3.
VigilaX
литр/килограмм
30
480

Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий
Постановление акимата Карагандинской области от 18 декабря 2015 года № 72/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 декабря 2015 года № 3565. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 30 мая 2016 года № 37/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 30.05.2016 № 37/01 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11 223) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) виды субсидируемых удобрений, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 14 мая 2015 года № 23/02 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3217, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 2 июня 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 77 (21 828) от 30 мая 2015 года и "Орталық Қазақстан № 90-91 (21 976) от 30 мая 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Постановление акимата Карагандинской области "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Абдибеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________________ А. Мамытбеков
18 декабря 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 18 декабря 2015 года
№ 72/01
Виды субсидируемых удобрений
№ п/п
Наименование удобрений
1.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (нитроаммофоска) марки 1:1:1 (15:15:15)
2.
Азофоска (нитроаммофоска) марка NPK(МОР) 16:16:16
3.
VigilaX
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 18 декабря 2015 года
№ 72/01
Нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости удобрений
Нормы субсидий реализованных удобрений, тенге
1.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (нитроаммофоска) марки 1:1:1 (15:15:15)
тонна
30
28 500
2.
Азофоска (нитроаммофоска) марка NPK(МОР) 16:16:16
тонна
30
28 500
3.
VigilaX
литр/кило
грамм
30
480