2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 02/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 2980 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Жезқазған қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын;
ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздардың еңбекақы төлемі 2015 жылға белгіленген ең төменгі айлық еңбекақы мөлшерінде, нақты орындалған жұмысы үшін жергілікті бюджет қаражаты есебiнен жүргiзiлсiн;
халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарын қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы және өткізілуі және олардың төлеу тәртібі туралы хабардар етуді қамтамасыз етсін.

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 26 января 2015 года № 02/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 февраля 2015 года № 2980. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Жезказгана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных в 2015 году согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган":
организовать оплачиваемые общественные работы для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы;
оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу в размере минимальной месячной заработной платы, установленной на 2015 год;
обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.

3. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 04/01 "2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне 2014 жылғы 17 наурызда 2557 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірде № 13 (13) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкiмінің орынбасары Н.С. Орынбаевқа жүктелсiн.

3. Постановление акимата города Жезказган от 14 февраля 2014 года № 04/01 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 марта 2014 года под номером 2557, опубликовано в газете "Жезказганская правда" от 11 апреля 2014 года № 13 (13) признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Орынбаева Н.С.

5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 5 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Жезқазған қаласының әкiмi
Б. Ахметов
Жезқазған қаласы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы 26 қаңтардағы
№ 02/01 қаулысына қосымша
2015 жылы жұмыссыздар үшiн ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі
р/с
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Саны, адам
Жұмыстардың түрлері
Қоғамдық
жұмыс
шарты
Қаржы ландыру
көзі
Жұмыс төлемі мың. тенге
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Жұмыс көлемі, ай
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
"Жезқазған қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
Қоғамдық науқанды ұйымдастыруға және өткізуге көмек, халықпен жұмыс жүргізуге қатысу
Жетісіне 5 күн сағат
9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала бюджеті
1287,5
күніне 15-20 құжат
3
2.
"Кеңгір селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
40
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау, курьерлік жұмыс
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала бюджеті
1916,7
500-600 шаршы метр, күніне 5-6 құжат
3
3.
"Талап селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
40
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау, курьерлік жұмыс
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала бюджеті
1916,7
500-600 шаршы метр, күніне 5-10 құжат
3
4.
"Малшыбай селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау, курьерлік жұмыс
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала бюджеті
643,8
күніне 4-5 құжат
3
5.
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттік мекемесі
30
Қазақстан Республикасы қарулы күштеріне шақыру бойынша шақыру қағазын ресімдеуге және жеткізуге, әскерге шақырылғандардың деректер банкін ілестіруге көмек
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала бюджеті
1287,5
күніне 15-20 құжат
3
6.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер Департаменті Жезқазған қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" РММ
40
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 января 2015 года.
Аким города Жезказгана
Б. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
города Жезказгана
от 26 января 2015 года № 02/01
Перечень
предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных
п/п
Наименование предприятий,
организаций
Количество,
человек
Виды работ
Условия общественных работ
Источник финансирования
Объем работ (в тысячах тенге)
Объемы выполняемых работ
Объемы работ, месяц
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Жезказгана"
30
Помощь в организации и проведении общественных компаний, участие в работе с населением
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
1287,5
15-20 документов ежедневно
3
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кенгир"
40
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега, курьерская работа
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
1916,7
500-600 квадратных метра, 5-6 документов ежедневно
3
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Талап"
40
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега, курьерская работа
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
1916,7
500-600 квадратных метра, 5-10 документов ежедневно
3
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Малшыбай"
15
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега, курьерская работа
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
643,8
400-500 квадратных метра, 4-5 документов ежедневно
3
5.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Жезказган Карагандинской области"
30
Помощь в оформлении и доставке повесток по призыву в вооруженные силы Республики Казахстан, сопровождение банка данных призывников
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
1287,5
15-20 документов ежедневно
3
6.
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Жезказган Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
40
Помощь в оформлении и доставке извещений по сбору налогов, участие в работе с населением и другие
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города

1916,7
күніне 20-25 құжат
3
7.
"Жезқазған қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Мектеп және мектепке дейінгі мекемелердегі балалармен жұмыс жүргізуге көмек (қоғамдық тәрбиеші, репетитор)
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті
429,2
күніне 10-15 құжат
3
8.
"Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санаттарының деректер қорын ілестіру және енгізу бойынша техникалық жұмыстар жүргізуге көмек көрсету, ауылшаруашылығы жұмыстарын ұйымдастыру
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті
4866,8
күніне 15-20 құжат
3
9.
"Жезқазған қаласының әдiлет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
40
Халықты құжаттандыру бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті
1916,7
күніне 15-20 құжат
3
10.
"Жезқазған қаласының iшкi iстер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
50
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті
2345,7
күніне 15-20 құжат
3
11.
Қарағанды облысы Әділет Департаменті Жезқазған аумақтық бөлім филиалы
10
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті
429,2
күніне 10-15 құжат
3
12.
"Қазақстан Республикасы Үлттық экономика министрлігінің Статистика комитетінің Қарағанды облысының Статистика департаменті" РММ
10
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті
429,2
күніне 5-8 құжат
3
13.
Жезқазған қаласы Әкімдігі Жезқазған қаласы тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің "Қалалық автокөлік жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
15
Көгалдандыру, аббаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
Жетісіне 5 күн сағат 9.00-ден 18.00 дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен
Қала
бюджеті
643,8
600-700 шаршы метр
3
14.
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық соты
15
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету

1916,7
20-25 документов ежедневно
3
7.
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Жезказган"
10
Помощь в работе с учащимся школ и дошкольных учреждений (общественные воспитатели, репетиторство)
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
429,2
10-15 документов ежедневно
3
8.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган"
100
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению и сопровождению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите, организация сельскохозяйственных работ
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
4866,0
15-20 документов ежедневно
3
9.
Государственное учреждение "Управление юстиции города Жезказган"
40
Оказание помощи в проведении технических работ по документированию населения
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
1916,7
15-20 документов ежедневно
3
10.
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Жезказган"
50
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
2345,7
15-20 документов ежедневно
3
11.
Филиал "Жезказганский территориальный отдел" Республиканского государственного учреждения Департамента юстиции Карагандинской области Министерства Юстиции Республики Казахстан
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
429,2
10-15 документов ежедневно
3
12.
Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Карагандинской области Қомитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан "
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
429,2
5-8 документов ежедневно
3
13.
Коммунальное государственное предприятие "Управление городскими автодорогами" Акимата города Жезказгана государственного учреждения "Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Жезказгана"
15
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
С 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 5 дней в неделю
Бюджет города
643,8
600-700 квадратных метра
3
14.
Жезказганский городской суд Карагандинской области
15
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов