Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 тамыздағы № 34/309 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 3389 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 37/01 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2901 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (7910), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (7911) "Сарыарқа" газетінде жарияланған, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (52), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (53), 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (54) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7124113 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5500231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20508 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21457 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1581917 мың теңге;
2) шығындар – 7077922 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25166 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25166 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 71073 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 71073 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 50048 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50048 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 25166 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24882 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 14 августа 2015 года № 34/309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 августа 2015 года № 3389. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо Жезказганского городского маслихата от 15 февраля 2016 года № 37/01)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2901, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 января 2015 года, в газете "Сарыарқа" 16 января 2015 года № 2 (7910), 23 января 2015 года № 3 (7911), в газете "Жезказганский вестник" 16 января 2015 года № 2 (52), 23 января 2015 года № 3 (53), 30 января 2015 года № 4 (54) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7124113 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5500231 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 20508 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1581917 тысячи тенге;
2) затраты – 7077922 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25166 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25166 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 71073 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 71073 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 50048 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50048тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 25166 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24882 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

4 382
5
Моноқалаларда ағымдағы жайластыруға, оның ішінде:
297252
- жобаларды іске асыру үшін несиелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
49751
- жаңа өндірістерді дамытуға гранттарды ұсынуға
15000
- білім беру нысандарын жөндеуге
154399
- тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және абаттандыру
78102
6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
178741
7
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізуге
496
8
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
196
9
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
480
10
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
11 650
11
Ұлы Отан Соғысының жетпіс жылдық Жеңісіне арналған іс-шараларды өткізуге, оның ішінде:
28 270
- біржолғы материалдық көмек көрсету
27 990
- материалдық төлем үшін екінші деңгейдегі банктерге комиссиялық сиақы
280
12
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
2100
13
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
2220
14
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
95115
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
397146
1
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
55112
2
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
270961
3
Мамандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
71073
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
25166
1
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
25166

4382
5
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах:
297252
- субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
49751
- на предоставление грантов на развитие новых производств
15000
- на ремонт объектов образования
154399
- жилищно-коммунальное хозяйство и благоустройство
78102
6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
178741
7
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
496
8
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
196
9
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
480
10
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
11650
11
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне, в том числе:
28270
- оказание единовременной материальной помощи
27990
- комиссионное вознаграждение банкам второго уровня за выплату материальной помощи
280
12
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
2100
13
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
2220
14
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
95115
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
397146
1
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
55112
2
На развитие системы водоснабжения водоотведения
270961
3
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
71073
Бюджетные кредиты, в том числе:
25166
1
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах значения)
25166