Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 36/329 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қазанда № 3465 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 37/01
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2901 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (7910), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (7911) "Сарыарқа" газетінде жарияланған, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (52), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (53), 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (54) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7009184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5467874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42218 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1466988 мың теңге;
2) шығындар – 7034066 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 24882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24882 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24882 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 1466988 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттерді қарастырылғаны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 20 октября 2015 года № 36/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 октября 2015 года № 3465. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо Жезказганского городского маслихата от 15 февраля 2016 года № 37/01)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2901, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 января 2015 года, в газете "Сарыарқа" 16 января 2015 года № 2 (7910), 23 января 2015 года № 3 (7911), в газете "Жезказганский вестник" 16 января 2015 года № 2 (52), 23 января 2015 года № 3 (53), 30 января 2015 года № 4 (54) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7009184 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5467874 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42218 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1466988 тысячи тенге;
2) затраты – 7034066 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 24882 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –24882 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24882 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 1466988 тысячи тенге.";

келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"2015 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 8 қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"10. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 2627 мың теңге сомасында бекітілсін.";
осы шешімге 5 қосымшаға сәйкес 8 қосымшамен толықтырылсын;
аталған шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Ярмак
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
С. Филипович
Жезқазған қалалық мәслихатының
2015 жылғы 20 қазандағы
XXХVI сессиясының № 36/329 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
XXХI сессиясының № 31/267 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2015 год в сумме 2627 тыс. тенге.";
дополнить приложением 8 согласно приложению 5 к настоящему решению;
приложения 1, 4, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
С. Ярмак
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата
С. Филипович
Приложение 1
к решению XXХVI сессии Жезказганского городского маслихата
от 20 октября 2015 года № 36/329
Приложение 1
к решению ХXXI сессии Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 31/267
Бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

31021
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1487
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2874
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
340280
2
Әлеуметтік көмек
295704
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279211
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35429
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3240
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5845
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
877
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47580
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1517
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
37122
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78168
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3168
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
38275
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
27990
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16493
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16493
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44576
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44576
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22746
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
875
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
20955
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
834923
1
Тұрғын үй шаруашылығы
160307
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
496
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

31021
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1487
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2874
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
340280
2
Социальная помощь
295704
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279211
002
Программа занятости
35429
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3240
005
Государственная адресная социальная помощь
5845
006
Оказание жилищной помощи
877
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47580
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1517
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
37122
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78168
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3168
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38275
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
27990
464
Отдел образования района (города областного значения)
16493
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16493
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44576
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22746
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
875
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
20955
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
834923
1
Жилищное хозяйство
160307
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
496
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Жезқазған қаласының 74 орамдағы Гагарин көшесі, 70/1 бес қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйді 5 қабатты 28 пәтерлі тұрғын үйге өзгерту құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
Гагарин көшесі 70/2 үй аумағын көркейту сараптамасымен жобалық-сметалық құжаттамасының әзірлемесі

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Корректировка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного жилого дома с изменениями под 5-ти этажный 28-ми квартирный жилой дом в квартале 74 по улице Гагарина 70/1 города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой на благоустройство территории дома по улице Гагарина 70/2

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Жезқазған қаласының 8 шағын ауданындағы инженерлік жүйелердің құрылысын аяқтау
2
Коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Жезқазған қаласының "Қостангелді" және "Бекболатсай" ықшам аудандарындағы су өткізу жүйелерін қайта жаңарту
Жезқазған қалалық мәслихатының
2015 жылғы 20 қазандағы
XXХVI сессиясының № 36/329 шешіміне
5 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
XXХI сессиясының № 31/267 шешіміне
8 қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
мың.тенге
№ р/н
Атауы
2015 жылы қаралды
Всего:

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Завершение строительства инженерных сетей 8 микрорайона города Жезказган
2
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Реконструкция водопроводных сетей микрорайонов "Костангелды" и "Бекболатсай" города Жезказган
Приложение 5
к решению XXХVI сессии Жезказганского городского маслихата
от 20 октября 2015 года № 36/329
Приложение 8
к решению ХXXI сессии Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 31/267
Трансферты органам местного самоуправления
тыс. тенге
№ п/п
Наименование
Предусмотрено на 2015 год
Всего: