2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 46/352 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 3610 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 6 409 218 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 863 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 083 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 63 730 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 434 336 мың теңге;
2) шығындар – 6 436 918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 6420 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 6420 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 21 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 280 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 280 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2016 жылға арналған қалалық бюджет құрамында 872 245 мың теңге сомасында бюджеттік алып коюлар көзделгені ескерілсін.
4. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 647 151 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстардың жергілікті атқарушы органдарының функцияларын аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына енгізіп беруіне байланысты 23 539 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О городском бюджете на 2016-2018 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2015 года № 46/352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2016 года № 3610. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 409 218 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 863 069 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48 083 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 63 730 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 434 336 тысяч тенге;
2) затраты – 6 436 918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 6420 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6420 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 21 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 280 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 280 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
3. Учесть, что в составе городского бюджета на 2016 год предусмотрены бюджетные изъятия в сумме 872 245 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 647 151 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 23 539 тысяч тенге в связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения).

6. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 13 481 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
7. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін 44 086 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.10.2016 № 5/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 944 746 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге 1 785 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) 2988 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға 1 164 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 4 133 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
13. Алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 13 481 тысяч тенге на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы.
7. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 44 086 тысяч тенге на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2016 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 944 746 тысяч тенге для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 785 тысяч тенге на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 988 тысяч тенге на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний).
11. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 164 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.
12. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 4 133 тысяч тенге на субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям.
13. Исключен решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).

14. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға берілетін 2 538 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге 549 869 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 04.05.2016 № 2/20 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-2. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге 10 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 04.05.2016 № 2/20 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-3. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына 1 229 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-3-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 04.05.2016 № 2/20 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-4. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында елді мекендерінің геоақпараттық электрондық карталарын құруға берілетін 2 242 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-4-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 04.05.2016 № 2/20 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.10.2016 № 5/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-5. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін 7 748 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-5-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.06.2016 № 3/28 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

14. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 538 тысяч тенге на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-1 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 549 869 тысяч тенге на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 04.05.2016 № 2/20 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-2 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 10 000 тысяч тенге на текущий ремонт автомобильных дорог.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 04.05.2016 № 2/20 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 229 тысяч тенге на жилищно-коммунальное хозяйство.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-3 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 04.05.2016 № 2/20 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 242 тысяч тенге на создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-4 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 04.05.2016 № 2/20 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2016 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 7 748 тысяч тенге на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-5 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.06.2016 № 3/28 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).

14-6. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін 100 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-6-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.10.2016 № 5/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-7. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін 200 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-7-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.10.2016 № 5/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-8. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін 100 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-8-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.10.2016 № 5/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-9. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін 176 132 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-9-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.10.2016 № 5/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14-10. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге 1 105 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-10-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
15. Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 6 568 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
16. 2016 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2 204 мың теңге сомасында трансферттер, осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

14-6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 100 тысяч тенге на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-6 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2016 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-7. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 200 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-7 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2016 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-8. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 100 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-8 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2016 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 176 132 тысяч тенге на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-9 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2016 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
14-10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 1 105 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения).
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-10 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
15. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2016 год в сумме 6 568 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
16. Учесть, что в составе затрат городского бюджета на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 2 024 тысяч тенге, согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).

17. Саяқ, Гүлшат кенттерінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары 2016 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, осы шешімге 5, 6 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
18. 2016 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
18-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің дамудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

17. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2016 год учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселках Саяк, Гулшат, согласно приложениям 5, 6 к настоящему решению.
18. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7 к настоящему решению.
18-1. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2016 год, согласно приложению 8 к настоящему решению.

Ескерту. Шешім 18-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 04.05.2016 № 2/20 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
19. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы М. Бекенов
Қалалық мәслихаттың хатшысы Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 46/352
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 6/61 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Сноска. Решение дополнено пунктом 18-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 04.05.2016 № 2/20 (вводится в действие с 01.01.2016).
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Бекенов
Секретарь городского маслихата К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2015 года 46/352
Городской бюджет на 2016 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 6/61 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

777
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60 920
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30 627
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2 055
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 240
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9 240
6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
63 514
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63 514
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 626
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
857
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
156
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13 481
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 319
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
75
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
205 369
1
Тұрғын үй шаруашылығы
77 889
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 972
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 972
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
320
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
320
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 529
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын үйымдастыру
1 744
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 785
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 887
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 887
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
40 100
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

777
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60 920
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 627
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2 055
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 240
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9 240
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
63 514
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63 514
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 626
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
857
021
Капитальные расходы государственного органа
156
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13 481
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
11 319
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
75
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
205 369
1
Жилищное хозяйство
77 889
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 972
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 972
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
320
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
320
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 529
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 744
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 785
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 887
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 887
467
Отдел строительства района (города областного значения)
40 100
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

003
Жалпы білім беру
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 46/352 шешіміне
8 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджеттің дамудың бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. Шешім 8-қосымшасымен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 04.05.2016 № 2/20 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.10.2016 № 5/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2015 года № 46/352
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 8 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 04.05.2016 № 2/20 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2016 № 5/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство