2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 2953 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 9 января 2015 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 января 2015 года № 2953. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қаражал қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Д. Лаубаев) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын және 2015 жылға берiлген тапсырыстар бойынша кәсiпорындарға, ұйымдарға және мекемелерге 186 жұмыссыз азаматтарды жiберсiн.
Қоғамдық жұмыстардағы жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 5 күн (күніне 8 сағат), сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.00-ге дейін деп белгіленсін.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы айына ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстар қала бюджеті қаражатынан қаржыландырылсын.
Қосымшаға сәйкес 2015 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсiпорындардың, ұйымдардың және мекемелердiң тiзiмi бекiтiлсiн.
Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласының әкiмi орынбасарының міндеттің атқарушы М. Мұқашеваға жүктелсiн.
Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкiмi Қ. Шорманбаев
Қаражал қаласы әкiмдігінің
2015 жылғы 09 қаңтардағы
№ 07 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсiпорындардың, мекемелердiң және ұйымдардың тiзiмi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға қатысатын мекемелер, кәсiпорындар
Қатысу мерзімі,ай
Саны, адам
Атқарыла-
тын жұмыстар көлемі
Қаржылан-дыру
көздерi
Жұмыстарға еңбек ақы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына қала, елдi мекендердiң аумақтарын тазалауға көмектесу
Барлығы:
82
Қала бюджетi
5287032
"Қаражал қаласының әкімиятының Қалалық коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
3
78
2,2
текше метр
күніне
Қала бюджетi
5029128
"Шалғы поселкесі Әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесі
3
4
1,0
текше метр
күніне
Қала бюджетi
257904
2.
Экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру және көркейту, демалыс аймақтарын сақтау)
Барлығы:
30
Қала бюджетi
1934280
"Қаражал қаласының әкімиятының Қалалық коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
3
30
2,2
текше метр
күніне
Қала бюджетi
1934280
3.
Мәдени мазмұндағы ауқымды шараларды (спорттық жарыстар,
фестивальдер, балалар алаңдарын тұрғызу, қар қалашықтарын жасау) ұйымдастыруға көмектесу
Барлығы:
2
Қала бюджетi
128952
"Қаражал қаласының ішкi саясат бөлімі" мемлекеттiк мекемесі
3
2
күніне 10-15 құжат
Қала бюджетi
128952
4.
Аймақтық қоғамдық науқандарға қатысу (қоғамдық пiкiр сауалдары, мал және құс санағы, әлеуметтiк карта жасау үшiн аулаларды аралау, курьер)
Барлығы:
12
Қала бюджетi

Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Д. Лаубаев) организовать общественные работы и направить 186 безработных граждан на предприятия, организации и учреждения города согласно поданным ими заявкам на 2015 год.
Установить продолжительность рабочего времени на общественных работах 5 дней в неделю (8 часов в день), с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы в месяц. Финансирование общественных работ производить за счет средств бюджета города.
Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2015 год согласно приложению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Каражал М. Мукашеву.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал К. Шорманбаев
Приложение
к постановлению
акимата города Каражал
от 09 января 2015года № 07
Перечень
предприятий, организаций и учреждений,
организующих общественные работы на 2015 год
№ п/п
Виды общественных работ
Учреждения, предприятия, участвующие в организации общественных работ
Срок участия, месяц
Количество, человек
Объем выполняемых работ
Источник финансирования
Оплата работ, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий города, населенных пунктов
Всего:
82
Бюджет города
5287032
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство акимата города Каражал"
3
78
2,2 кубических метра ежедневно
Бюджет города
5029128
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шалгинский"
3
4
1,0 кубических метра ежедневно
Бюджет города
257904
2.
Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство территорий, сохранение зон отдыха)
Всего:
30
Бюджет города
1934280
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство акимата города Каражал"
3
30
2,2 кубических метра ежедневно
Бюджет города
1934280
3 .
Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей, сооружение детских площадок, строительство снежных городков)
Всего:
2
Бюджет города
128952
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Каражал"
3
2
10-15 документов ежедневно
Бюджет города
128952
4.
Участие в региональных общественных компаниях (опрос общественного мнения, перепись скота и птицы, подворный обход населения для составления социальной карты, курьер)
Всего:
12
Бюджет города

күніне 7-8
құжат
Қала бюджеті
128952
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қарағанды облысының Статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі
3
2
күніне 5-7
құжат
Қала бюджетi
128952
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қаражал қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
3
2
күніне 10-15
құжат
Қала бюджеті
128952
Қаражал қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің филиалы
3
2
күніне 5-7
құжат
Қала бюджетi
128952
Қаражал қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
күніне 5-7
құжат
Қала бюджетi
193428
5) Жер базасына жер телімдері деректерін еңгізу және жер телімдерін түгендеуге жүргізуге көмек көрсету, курьер
"Қаражал қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
2
күніне 10-15 құжат
Қала бюджетi
128952
6) Әділет органдарында құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс, жылжымайтын мүлік тіркелімінің электрондық мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындау, курьер
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қарағанды облысының әділет департаменті Қаражал қаласының әдiлет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
3
6
күніне 10-15 құжат
Қала бюджетi
394320
ЖИЫНТЫҒЫ:
186
12000000

7-8 документов ежедневно
Бюджет города
128952
Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Карагандинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
3
2
5-7 документов ежедневно
Бюджет города
128952
Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Каражала Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
3
2
10-15 документов ежедневно
Бюджет города
128952
Филиал Коммунального государственного учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 7" отдела образования, физической культуры и спорта города Каражал
3
2
5-7 документов ежедневно
Бюджет города
128952
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6" отдела образования, физической культуры и спорта города Каражал
3
3
5-7 документов ежедневно
Бюджет города
193428
5) Оказание помощи в занесении в земельную базу данных по земельным участкам и проведении инвентаризации земельных участков, курьер
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Каражал"
3
2
10-15 документов ежедневно
Бюджет города
128952
6) Работа по обработке документов в органах юстиции, выполнение работ по формированию электронного архива регистра недвижимости, курьер
Государственное учреждение "Управление юстиции города Каражала департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
3
6
10-15 документов ежедневно
Бюджет города
394320
ИТОГО:
186
12000000