Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 26/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 3517 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 22 мамырдағы № 36/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 22.05.2024 № 36/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы С.С. Имамбай
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 4 қарашадағы
№ 26/01 қаулысымен бекітілген
Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматттар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
№ р/н
Азаматтар санаттары
Жеңілдіктер мөлшері
1.
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2.
Көп балалы отбасындағы оқушы балалар
Тегін
3.
Балалар үйіндегі оқушы балалар
Тегін
4.
Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен тыл еңбеккерлері
Тегін
5.
Спорт ардагерлері (35 жас және жоғары, "Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының еңбек сіңірген спорт шебері", "Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының еңбек сіңірген жаттықтырушысы", "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы" атақтары барлар)
Тегін
6.
Спорт ардагерлері (35 жас және жоғары, "Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" атақтары барлар)
Спорт және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
7.
Спорт ардагерлері (35 жас және жоғары, "Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының спортшебері", "Қазақстан Республикасының спорт шебері" атақтары барлар)
Спорт және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерінің құнынан 30% жеңілдік
8.
Оқушылар
Спорт және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
9.
Студенттер
Спорт және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
10.
Зейнеткерлер
Спорт және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерінің құнынан 50% жеңілдік
Ескерту: Бұл тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт нысандарында қолданылады.

Об утверждении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 4 ноября 2015 года № 26/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2015 года № 3517. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев области Ұлытау от 22 мая 2024 года № 36/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Сатпаев области Ұлытау от 22.05.2024 № 36/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстанот 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат города Cатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размер льгот.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Имамбай С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города
С.С. Имамбай
Утвержден
постановлением акимата
города Сатпаев
от 4 ноября 2015 года № 26/01
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеры льгот
№ п/п
Категории граждан
Размеры льгот
1.
Дети до 7 лет
Бесплатно
2.
Дети школьники из многодетных семей
Бесплатно
3.
Дети школьники из детских домов
Бесплатно
4.
Ветераны Великой Отечественной войны и труженики тыла
Бесплатно
5.
Спортсмены ветераны (35 лет и старше, имеющие почетные звания "Заслуженный мастер спорта Союза Советских Социалистических Республик", "Заслуженный тренер Союза Советских Социалистических Республик", "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "Заслуженный тренер Республики Казахстан")
Бесплатно
6.
Спортсмены ветераны (35 лет и старше, имеющие спортивные звания "Мастер спорта международного класса Союза Советских Социалистических Республик", "Мастер спорта международного класса Республики Казахстан")
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7.
Спортсмены ветераны (35 лет и старше, имеющие спортивные звания "Мастер спорта Союза Советских Социалистических Республик", "Мастер спорта Республики Казахстан")
Льготы в размере 30 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
8.
Школьники
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
9.
Студенты
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
10.
Пенсионеры
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
Примечание: Данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.