Саран қаласындағы жолаушылар мен жүкті қалалық автомобиль көлігімен тұрақты тасымалдауға арналған бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 47/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 3526 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес, "Саран қаласында жолаушыларды және багажды тұрақты қалалық және қала сыртына автомобильмен тасымалдауға тарифті көтеруді сәйкестендіру туралы" Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 13 қазандағы № 485 шешімі негізінде, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласындағы жолаушылар мен жүкті қалалық автомобиль көлігімен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф 60 (алпыс) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Мейрам Муратович Кожуховқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі                      А. Шкарупа
КЕЛІСІЛДІ:
Саран қалалық
мәслихатының хатшысы                       Р. Бекбанов
26 қараша 2015 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 26 ноября 2015 года № 47/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2015 года № 3526
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Саранского городского маслихата от 13 октября 2015 года № 485 "О согласовании повышения тарифа на регулярные городские и пригородные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Сарани", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Сарани в размере 60 (шестьдесят) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Кожухова Мейрама Муратовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Сарани
А. Шкарупа
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Саранского
городского маслихата
Р. Бекбанов
26 ноября 2015 года