Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнымен жүзеге асырылатын жалпы білім беру қызметіне бағаны бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 38/9 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада № 3497 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 1 наурыздағы № 8/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 01.03.2018 № 8/06 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі білім беру ұйымдары коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарымен жүзеге асырылатын жалпы білім беру қызметтерінің бағасы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары К. К. Тлеубергеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 8 қазандағы
№ 38/9 қаулысына
қосымша
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарымен жүзеге асырылатын жалпы білім беру қызметтерінің бағасы
р/с
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымының атауы
Көрсетілетін ақылы білім беру қызметтерінің (үйірмелердің)
тізбесі
Айына өтетін сабақтар саны, 1 үйірмеге
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына ата-аналар төлейтін ақының көлемі (теңге),
1 үйірмеге
1.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Ботагөз" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Тілдің дамуын түзету
7. "Психолог сабағында"
8 сабақ
700 теңге
2.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Гүлдер" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, қазақша күрес)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Тілдің дамуын түзету
7. "Психолог сабағында"
8 сабақ
700 теңге
3.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Еркетай" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дошкольного воспитания и образования
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 8 октября 2015 года № 38/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 ноября 2015 года № 3497. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 1 марта 2018 года № 8/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 01.03.2018 № 8/06 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить цены на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дошкольного воспитания и образования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города
С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 8 октября 2015 года
№ 38/9
Цены на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дошкольного воспитания и образования
№ п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Перечень оказываемых платных образовательных услуг (кружков)
Количество занятий в месяц, на 1 кружок
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге), за 1 кружок
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ботагоз" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ – до)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Коррекция развития речи
7. "На занятиях у психолога"
8 занятий
700 тенге
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Гүлдер" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ – до, казахская борьба)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Коррекция развития речи
7. "На занятиях у психолога"
8 занятий
700 тенге
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Еркетай" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"

1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, қазақша күрес)
4. Хореография
5. Тілдің дамуын түзету
6. "Психолог сабағында"
8 сабақ
700 теңге
4.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, қазақша күрес)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Тілдің дамуын түзету
7. "Психолог сабағында"
8 сабақ
700 теңге
5.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Салтанат" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, қазақша күрес)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Тілдің дамуын түзету
7. "Психолог сабағында"
8. Жүзуге үйрету
8 сабақ
700 теңге
6.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Снегурочка" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, қазақша күрес)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Тілдің дамуын түзету
7. "Психолог сабағында"
8. "Бәрін білгім келеді!" (авторлық бағдарламалар бойынша тәрбиешілерге арналған сабақтар)
8 сабақ
700 теңге
7.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "БерҰзка" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Тілдің дамуын түзету
7. "Психолог сабағында"
8 сабақ
700 теңге
8.
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "АлҰнка" сәбилер-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
1. "Қызықты ағылшын"
2."Жас суретші"
3. "Салауатты мектеп жасына дейінгі бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Тілдің дамуын түзету
7. "Психолог сабағында"
8. Жүзуге үйрету
8 сабақ
700 теңге

1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ – до, казахская борьба)
4. Хореография
5. Коррекция развития речи
6. "На занятиях у психолога"
8 занятий
700 тенге
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ – до, казахская борьба)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Коррекция развития речи
7. "На занятиях у психолога"
8 занятий
700 тенге
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Салтанат" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ – до, казахская борьба)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Коррекция развития речи
7. "На занятиях у психолога"
8. Обучение плаванию
8 занятий
700 тенге
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Снегурочка" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ – до, казахская борьба)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Коррекция развития речи
7. "На занятиях у психолога"
8. "Хочу всҰ знать!" (занятия с воспитателем по авторским программам)
8 занятий
700 тенге
7.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "БерҰзка" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник"
(оздоровительная гимнастика, фитбол)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Коррекция развития речи
7. "На занятиях у психолога"
8 занятий
700 тенге
8.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "АлҰнка" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
1. "Занимательный английский"
2. "Юный художник"
3. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ – до)
4. "Тілашар"
5. Хореография
6. Коррекция развития речи
7. "На занятиях у психолога"
8. Обучение плаванию
8 занятий
700 тенге