"Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 2 қарашадағы V шақырылған XXXIX сессиясының № 1208/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада № 3499 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2914 тіркелген, 2015 жылдың 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 243 700 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 977 459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22 051 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3 225 845 мың теңге;
2) шығындар - 4 258 066 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 14 288 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 288 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 28 654 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 28 654 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 28 654 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларғасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

О внесении изменений в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение XXXIX сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 2 ноября 2015 года № 1208/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 ноября 2015 года № 3499. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2914, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 23 января 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 6 от 13 февраля 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 243 700 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 977 459 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 345 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 051 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 225 845 тысяч тенге;
2) затраты – 4 258 066 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 288 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 288 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 28 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 654 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 654 тысячи тенге.";
2) приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
Л. Буравко
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"