Шахтинск қаласында 2016 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімідігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 44/2 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 3546 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы N 18/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 25.05.2016 N 18/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тiзбесi белгіленсін.
2. "Шахтинск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамаға сәйкес нысаналы топтарға жататын жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау шараларымен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары К.К. Тлеубергеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 16 қарашадағы

Об определении целевых групп населения на 2016 год в городе Шахтинске
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 16 ноября 2015 года № 44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2015 года № 3546. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 мая 2016 года N 18/01
Сноска Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25.05.2016 N 18/01.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения согласно приложению к данному постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Шахтинска" обеспечить безработных, входящих в целевые группы, мерами социальной защиты согласно законодательству.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Тлеубергенова К. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города
С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 16 ноября 2015 года