Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 37 сессиясының № 37/387 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы 41 сессиясының № 41/453 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 маусымда № 3279 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 37 сессиясының № 37/387 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2909 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (4057) "Абай – Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 091 894,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 419 798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 437 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 643 659,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 101 645,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 36 942 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43 959 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 017 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 66 193 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 193 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 43 959 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 017 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 29 251 мың теңге.";
2-1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2-1. 2015 жылға арналған бюджеттің шығындар құрамында республикалық бюджеттен бөлінген 14 960 мың теңге сомасында нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару ескерілсін.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 10 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 37 сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 37/387 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 41 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 25 мая 2015 года № 41/453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2015 года № 3279. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 37 сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 37/387 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2909, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 17 января 2015 года № 2 (4057)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 091 894,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 419 798 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 437 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 643 659,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 101 645,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 942 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43 959 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 017 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 500 тысяч тенге;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 66 193 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66193 тысяч тенге:
поступление займов – 43 959 тысяч тенге;
погашение займов – 7 017 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 251 тысяч тенге.";
пункт 2-1 изложить в следующей редакции:
"2-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2015 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 14 960 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 10 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

128
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14448
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6902
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
291
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
750
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6505
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
111119
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22085
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22085
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17633
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17633
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
61727
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21827
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
39900
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9674
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9674
02
Қорғаныс
6645
1
Әскери мұқтаждар
6020
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6020
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6020
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
625
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
625
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
165
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3930
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
3930
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

128
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14448
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
6902
003
Капитальные расходы государственного органа
291
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
750
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6505
9
Прочие государственные услуги общего характера
111119
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22085
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22085
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17633
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
17633
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
61727
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21827
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
39900
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9674
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9674
02
Оборона
6645
1
Военные нужды
6020
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6020
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6020
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
625
122
Аппарат акима района (города областного значения)
625
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
165
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3930
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3930
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

764527,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
697036,5
республикалық бюджеттен
666805,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
39501
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
72074
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13026
ҰОС Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс шараларды өткізуге
17493
Азаматтық актілер халін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауға
1226
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
2875
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
153730
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін несиелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
29539
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттарды ұсынуға
6000
Моноқалаларда ағымдағы жайластыруға
269920
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізуге
3900
ТЖ жоюға
39900
ТЖ салдарынан келтірілген шығындарды өтеуге
17621,5
облыстық бюджеттен
30231
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізуге
2061
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге

764527,5
Текущие целевые трансферты
697036,5
из республиканского бюджета
666805,5
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
39501
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
72074
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13026
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в ВОВ
17493
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1226
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2875
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
153730
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах
29539
На предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
6000
На текущее обустройство моногородов
269920
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3900
На ликвидацию ЧС
39900
На возмещение затрат понесенных в следствии ЧС
17621,5
из областного бюджета
30231
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2061
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения