О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району
Решение 46 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 29 октября 2015 года № 46/512. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2015 года № 3507. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 15 января 2016 года № 51/563
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 15.01.2016 № 51/563.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Е. Тынгишев
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
Согласовано:
Руководитель управления
А. Ефанов
государственных доходов
по Абайскому району
29 октября 2015 года

Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы 46 сессиясының № 46/512 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 3507 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 51/563 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 15.01.2016 № 51/563 (қол қойылған кезден бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Тыңғышев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ:
Абай ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы А. Ефанов
2015 жылғы 29 қазан