Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің (шегін) шекарасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/05 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 49/535 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 3616 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес алаңдарда Топар кентінің (шегі) шекарасы белгіленсін.
2. "Абай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жер–есепке алу құжаттарына қажетті өзгерістер енгізілсін.
3. Осы шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Тыңғышев
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ:
"Абай ауданының жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р. Сатыбаева
2015 жылғы 14 желтоқсан
Абай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 42/05 қаулысы мен
Абай аудандық маслихатының
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
49 кезектен тыс сессиясының
№ 49/535 бірлескен шешіміне
қосымша
Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің жер түсініктемесі

Об установлении границы (черты) поселка Топар Абайского района Карагандинской области
Совместное постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 14 декабря 2015 года № 42/05 и решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2015 года № 49/535. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 января 2016 года № 3616
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВИЛ и Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) поселка Топар в площадях согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Абайского района" внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Е. Тынгишев
Аким Абайского
района
С. Шайдаров
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел земельных отношений, архитектуры и
градостроительства Абайского района"
Р. Сатыбаева
14 декабря 2015 года
Приложение
к совместному постановлению
акимата Абайского района
от 14 декабря 2015 года № 42/05 и
решению 49 внеочередной сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2015 года № 49/535
Экспликация земель
поселка Топар Абайского района Карагандинской области