Ақтоғай аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 200 "Ақтоғай аудандық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы 33 сессиясының № 310 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 3345 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 157 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай қалалық мәслихатының 05.12.2017 № 157 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қоланысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 11 сәуірдегі №200 "Ақтоғай аудандық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2648 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 29 мамырдағы № 22 (7442) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтоғай аудандық мәслихатының Регламентінің мемлекеттік тілдегі 7-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
А. Күлмағанбетова
Аудандық
мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов

О внесении изменения в решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 200 "Об утверждении Регламента Актогайского районного маслихата"
Решение 33 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30 июня 2015 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 июля 2015 года № 3345. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2017 года № 157
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2017 № 157 (вступает в силу со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 200 "Об утверждении Регламента Актогайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2648, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 21 июля 2014 года, в газете "Токырауын тынысы" от 29 мая 2014 года № 22 (7442)), следующее изменение:
пункт 7 на государственном языке Регламента Актогайского районного маслихата, утвержденного указанным решением, изложить в следующей редакции:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Кулмаганбетова
Секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов