Бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы 38 сессиясының № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 3410 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 07.04.2016 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ :
Бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Күші жойылды деп танылсын:
1) Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 9 "Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингiлерді, жиналыстарды өткізу үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-66 болып тіркелген, 2009 жылғы 24 қаңтардағы № 3 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған) шешімі;
2) Бұқар жырау аудандық мәслихатының 25 сессиясының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 6 "Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингiлерді, жиналыстарды өткізу үшін орындар белгілеу туралы" № 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-93 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 мамырдағы № 18 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының міндетін атқарушы,
мәслихат хатшысының өкілеттігін уақытша
жүзеге асырушы
Т. Ргебаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Бұқар жырау ауданының ішкі
саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
С.А. Колоскова
2015 жылғы 20 тамыз
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 38 сессиясының
2015 жылғы 20 тамыздағы
№ 6 шешіміне
қосымша
Бейбiт жиналыстарды, митингiлерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу орындарының тізімі
Елді мекеннің атауы
Өткізу орны
1.
Ботақара кенті
"Сары-Арқа" спорт кешені
2.
Қушоқы кенті
Мәдениет үйінің алдындағы алаң
3.
Ғабиден Мұстафин кенті
Моделді көпшілік кітапханасына қарамақарсы алаң
4.
Ақбел ауылы
Клуб алдындағы алаң
5.
Ақтөбе ауылы
Клуб алдындағы алаң
6.
Ақөре ауылы
Клуб алдындағы алаң
7.
Баймырза ауылы
"Нур-СХ" ЖШС ғимаратының алдындағы алаң
8.
Белағаш ауылы
Клуб алдындағы алаң
9.
Қызылқайын ауылы
Клуб алдындағы алаң
10.
Ботақара ауылы
Клуб алдындағы алаң
11.
Бұқар жырау ауылы
Әкімдік ғимаратының алдындағы алаң
12.
Гагарин ауылы
Әкімдік ғимаратының алдындағы алаң
13.
Дубовка ауылы
Клуб алдындағы алаң
14.
Доскей ауылы
"Ақ құдық" клубының алдындағы алаң
15.
Қаражар ауылы
"Карина" мәдени сауықтыру орталығының алдындағы алаң
16.
Қарақұдық ауылы
Клуб алдындағы алаң
17.
Көкпекті ауылы
"Ақ жарқын" кафесінің алдындағы алаң
18.
Керней ауылы
Клуб алдындағы алаң
19.
Жанаталап ауылы
Әкімдік ғимаратының алдындағы алаң
20.
Жанаөзен ауылы
Клуб алдындағы алаң
21.
Петровка ауылы
Пошта ғимаратының алдындағы алаң
22.
Ростовка ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы алаң
23.
Самарқанд ауылы
Клуб алдындағы алаң
24.
Суықсу ауылы
Әкімдік ғимаратының алдындағы алаң
25.
Тоғызқұдық ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы алаң
26.
Тұзды ауылы
Әкімдік ғимаратының алдындағы алаң
27.
Үміткер ауылы
Жеңістің 60-жылдығы атындағы парк
28.
Үштөбе ауылы
"Достар" кафесінің алдындағы алаң
29.
Центральное ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы алаң
30.
Шешенқара ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы алаң

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение 38 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 сентября 2015 года № 3410. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2016 года № 4
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2016 года № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций согласно приложению к настоящему решению.
Признать утратившими силу:
1) решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 9 "Об определении мест для проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-11-66, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" № 3 от 24 января 2009 года);
2) решение 25 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 марта 2010 года № 6 "О внесении изменения в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года № 9 "Об определении мест для проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-11-93, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" № 18 от 7 мая 2010 года).
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
временно осуществляющий
полномочия секретаря
маслихата
Т. Ргебаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел внутренней политики
Бухар-Жырауского района"
Колоскова С.А.
20 августа 2015 года
Приложение
к решению 38 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 20 августа 2015 года № 6
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения
1.
поселок Ботакара
стадион "Сары-Арка"
2.
поселок Кушокы
Площадь перед Домом культуры
3.
поселок Габидена Мустафина
Площадь напротив модельно-массовой библиотеки
4.
село Акбел
Площадь перед клубом
5.
село Актобе
Площадь перед клубом
6.
село Акоре
Площадь перед клубом,
7.
село Баймырза
Площадь перед зданием ТОО "Нур-СХ"
8.
село Белагаш
Площадь перед клубом
9.
село Кызылкаин
Площадь перед клубом
10.
село Ботакара
Площадь перед клубом
11.
село Бухар-Жырау
Площадь перед зданием акимата
12.
село Гагаринское
Площадь перед зданием акимата
13.
село Дубовка
Площадь перед клубом
14.
село Доскей
Площадь перед клубом "Ақ құдық"
15.
село Каражар
Площадь перед центром культурного досуга "Карина"
16.
село Каракудук
Площадь перед клубом
17.
село Кокпекты
Площадь перед кафе "Ақ жарқын"
18.
село Керней
Площадь перед клубом
19.
село Жанаталап
Площадь перед зданием акимата
20
село Жанаөзен
Площадь перед клубом
21.
село Петровка
Площадь перед зданием почты
22.
село Ростовка
Площадь перед Домом культуры
23.
село Самарканд
Площадь перед клубом
24.
село Суыксу
Площадь перед зданием акимата
25.
село Тогызкудук
Площадь перед Домом культуры
26.
село Тузды
Площадь перед зданием акимата
27.
село Умуткер
Парк имени 60-летия Победы
28.
село Уштобе
Площадь перед кафе "Достар"
29.
село Центральное
Площадь перед Домом культуры
30.
село Шешенкара
Площадь перед Домом культуры