Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы XLI сессиясының № 41/291 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 шілдеде № 3320 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 наурыздағы № 3/30 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасарының 2015 жылғы 17 ақпандағы тапсырмасын орындау мақсатында, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2587 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 30 мамырда, 2014 жылғы 19 сәуірдегі №17 (9611) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларының 11-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
“11. Әлеуметтік көмек өмірлік қиын жағдай туындаған кезде ең төменгі күн көріс деңгейінің 0,6 еселік мөлшерінен аспайтын жан басына шаққандағы айлық орташа табысы бар тұлғаларға (отбасыларына) ұсынылады.”.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХLI сессиясының төрағасы
Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Ибраева
26 маусым 2015 жыл

О внесении изменения в решение Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение XLI сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 26 июня 2015 года № 41/291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2015 года № 3320. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 1 марта 2021 года № 3/30
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также в целях исполнения поручения Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2015 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2587, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 мая 2014 года, в газете "Жаңаарқа" от 19 апреля 2014 года № 17 (9611)), следующее изменение:
пункт 11 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденного указанным решением, изложить в следующей редакции:
“11. Социальная помощь при наступлении трудной жизненной ситуации предоставляется лицам (семьям) с месячным среднедушевым доходом, не превышающим 0,6 кратного размера прожиточного минимума.”.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель XLI очередной
сессии районного маслихата
Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Жанааркинского района"
Ш. Ибраева
26 июня 2015 года