Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 желтоқсандағы XLVIII сессиясының № 48/330 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 3554 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2916 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2-3 (9656-9657) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2015 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 097 583 мың теңге:
салықтық түсімдер 918 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 715 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 737 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 166 316 мың теңге;
2) шығындар 3 134 666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 47 413 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 59 400 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 84 496 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 84 496 мың теңге:
қарыздар түсімдері 59 400 мың теңге;
қарыздарды өтеу 11 987 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 37 083 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XLVIII сессиясының төрағасы Ғ. Қуанышбеков
Аудандық мәслихат хатшысы М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ А. Жылқыбаев
3 желтоқсан 2015 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2015 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 48/330 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38/251 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XLVIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2015 года № 48/330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2015 года № 3554. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2916, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 января 2015 года № 2-3 (9656-9657), в информационно-правовой системе "Әділет" 27 мая 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 097 583 тысяч тенге:
налоговые поступления 918 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 715 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 737 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 166 316 тысяч тенге;
2) затраты 3 134 666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 47 413 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 59 400 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 987 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 84 496 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 84 496 тысяч тенге:
поступление займов 59 400 тысяч тенге;
погашение займов 11 987 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 37 083 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XLVIII внеочередной
сессии районного маслихата
Г. Куанышбеков
Секретарь районного маслихата М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Жанааркинского района"
___________ А. Жылкибаев
3 декабря 2015 года
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 3 декабря
2015 года № 48/330
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 23 декабря
2014 года № 38/251
Бюджет района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1 514
6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
121 118
7
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
3 900
8
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауға
1 071
облыстық бюджеттен
33 816
9
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 900
10
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
20 077
11
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 839
Дамуға
27 077
республикалық бюджеттен
14 882
12
Ауылдық елді мекендердін сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
14 882
облыстық бюджеттен
12 195
13
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
12 195
Бюджеттік кредиттер
59 400
республикалық бюджеттен
59 400
14
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
59 400

1 514
6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
121 118
7
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 900
8
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 071
из областного бюджета
33 816
9
Обеспечение обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 900
10
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
20 077
11
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 839
На развитие
27 077
из республиканского бюджета
14 882
12
На развитие системы водоснабжения сельских населенных пунктов
14 882
из областного бюджета
12 195
13
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
12 195
Бюджетные кредиты
59 400
из республиканского бюджета
59 400
14
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
59 400