Жаңаарқа ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қарашадағы XLVII сессиясының № 47/326 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 3559 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 32/229 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 23.08.2018 № 32/229 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданының аумағында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарлатылсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XLVII сессиясының төрағасы Ғ. Қуанышбеков
Аудандық мәслихат хатшысы М. Абдишев

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Жанааркинского района
Решение XLVII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2014 года № 47/326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декабря 2015 года № 3559. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 23 августа 2018 года № 32/229
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 23.08.2018 № 32/229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения на территории Жанааркинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной XLVII
сессии районного маслихата
Г. Куанышбеков
Секретарь районного маслихата М. Абдишев