Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы XXXIV сессиясының № 34/289 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы XХХXI сессиясының № 41/369 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қарашада № 3482 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы XXXIV сессиясының № 34/289 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2918 тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11336) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 28 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4021334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 468650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6060 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3532372 мың теңге;
2) шығындар – 4068049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15815 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4996 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 62530 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62530 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5579 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 47298 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 16 - қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
41 сессия төрағасы:
Р. Смагулов
Аудандық мәслихат хатшысы:
С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
29 қазандағы № 41/369 шешіміне
1 қосымша
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 34/289 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кiрiстер

О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 34/289 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XХХXI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 октября 2015 года № 41/369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 ноября 2015 года № 3482
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 34/289 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2918, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 17 января 2015 года № 5-6 (11336), в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4021334 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 468650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14252 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3532372 тысячи тенге;
2) затраты – 4068049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15815 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4996 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 62530 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62530 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 5579 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47298 тысяч тенге.";
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель 41 сессии:
Р. Смагулов
Секретарь районного маслихата:
С. Нуркенов
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 29 октября 2015 года № 41/369
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 34/289
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы