Қарқаралы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне ер азаматтарды тіркеуді өткізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қаңтарда № 3593 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2012 жылдың 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелу жылы он жеті жасқа толатын ер азаматтарды Қарқаралы аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу 2016 жылдың қаңтар – наурыз айларында ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов

О проведении приписки граждан мужского пола к призывному участку отдела по делам обороны Каркаралинского района
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 22 декабря 2015 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 января 2016 года № 3593. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников" аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Каркаралинского района в январе - марте 2016 года.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Каркаралинского района С. Әлиұлы.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов