Қарқаралы ауданында 2016 жылға арналған салық салу объектiсiнiң бiрлiгiне тiркелген салық ставкаларының мөлшерлерiн белгiлеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы XLIV сессиясының № 44/391 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 3637 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексiне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қарқаралы ауданында 2016 жылға арналған салық салу объектiсiнiң бiрлiгiне тiркелген салық ставкаларының мөлшерлерi, осы шешiмге қосымшаға сәйкес белгiленсiн.

Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на 2016 год в Каркаралинском районе
Решение XLIV сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2015 года № 44/391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 января 2016 года № 3637.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на 2016 год в Каркаралинском районе, согласно приложению к настоящему решению.