Осакаров аудандық мәслихатының 27 сессиясының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 275 "Осакаров аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы 44 сессиясының № 472 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 3328 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 353 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 18.10.2017 № 353 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 27 сессиясының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 275 "Осакаров аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде № 2585 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамыр № 18 (7398) "Сельский труженик" газетінде, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 21 сәуірінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Осакаров аудандық мәслихатының Регламентінің мемлекеттік тілдегі 7–тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Жетписбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков

О внесении изменения в решение 27 сессии Осакаровского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 275 "Об утверждении Регламента Осакаровского районного маслихата"
Решение 44 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2015 года № 472. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 июля 2015 года № 3328. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 18 октября 2017 года № 353
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 18.10.2017 № 353 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 27 сессии Осакаровского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 275 "Об утверждении Регламента Осакаровского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2585, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 1 мая 2014 года № 18 (7398), в информационно - правовой системе "Әділет" 21 апреля 2014 года), следующее изменение:
пункт 7 на государственном языке Регламента Осакаровского районного маслихата, утвержденного указанным решением, изложить в следующей редакции:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Б. Жетписбаев
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков