Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 сәуірдегі ХІІ сессиясының "Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" № 12/118 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 28/246 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 3121 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 22/190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 22/190 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексіне)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 сәуірдегі ХІІ-сессиясының "Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту турлы" № 12/118 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2328 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 мамырдағы № 20 (10 433) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілісін:
көрсетілген шешімдегі 2 тармақ мынандай редакцияда мазмұндалсын:
"2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 379, 381, 383-баптарында белгіленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ж. Ибраимов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ә. Смағұлұлы

О внесении изменения в решение ХІІ сессии районного маслихата от 4 апреля 2013 года № 12/118 "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) ставок земельного налога Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 19 марта 2015 года № 28/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2015 года № 3121. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2018 года № 22/190
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27.06.2018 № 22/190 (вводится в действие с 01.01.2019).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХІІ сессии районного Маслихата от 4 апреля 2013 года № 12/118 "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) ставок земельного налога Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2328, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 16 мая 2013 года № 20 (10 433)), следующее изменения:
пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить проценты повышения (понижения) ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции согласно приложению 2 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ж. Ибраимов
Секретарь районного
маслихата
Ә. Смагулулы