"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 875 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 4929 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 05.02.2019 № 1318 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4842 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" және "Сыр бойы" газеттерінде 2015 жылғы 22 қаңтарда жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесінде:
"1. Арал ауданы" бөлімі мынадай мазмұндағы 15 (он бесінші) жолмен толықтырылсын:
"15) Ақбілек 110".
Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении дополнения в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения"
Постановление Кызылординского областного акимата от 17 марта 2015 года № 875. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 марта 2015 года № 4929. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 5 февраля 2019 года № 1318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 05.02.2019 № 1318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4842, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы") следующее дополнение:
в перечне рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения, утвержденном указанным постановлением:
раздел "1. Аральский район" дополнить 15 (пятнадцатой) строкой следующего содержания:
"15) Акбилек 110".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев