2015 жылға өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар көлемдері туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 894 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 4955 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды

Об объемах субсидий для удешевления стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений на 2015 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 31 марта 2015 года № 894. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 апреля 2015 года № 4955. Прекращено действие в связи с истечением срока

"Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 573 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2015 жылға өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар көлемдері (басым дақылдардың егістік алқаптардың болжамды құрылымына қарай) белгіленсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің

В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 573 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить объемы субсидий для удешевления стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений на 2015 год (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур) согласно приложению к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области

2015 жылғы "31" наурыз №894 қаулысына
қосымша
2015 жылға өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар көлемдері(басым дақылдардың егістік алқаптардың болжамды құрылымына қарай)
Аудандар (қала)
Барлық егіс көлемі, гектар
Барлық субсидия көлемі, мың теңге
Жаңақорған
29070
1 709
Шиелі

от "31" марта 2015 года № 894
Объемы субсидий для удешевления стоимости гербицидов, биоагентов(энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений на 2015 год (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур)
Районы (город)
Всего посевов, гектар
Всего объемов субсидий, тысяч тенге
Жанакорганский
29070
1 709
Шиелийский