2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 51 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 5035 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 502 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 28.06.2016 № 502 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р. Кенжеханұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015-2016 учебный год
Постановление Кызылординского областного акимата от 22 июня 2015 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июня 2015 года № 5035. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 28 июня 2016 года № 502
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 28.06.2016 № 502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015-2016 учебный год.
2. Государственному учреждению "Управление образования Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Р. Кенжеханулы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области

2015 жылғы "22" маусымдағы № 51 қаулысымен
бекітілген
2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
р/с
Мамандықтар коды мен атауы
Біліктіліктер коды мен атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орындар саны (күндізгі оқу нысаны)
Жергілікті бюджет
Бір маманды оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (мың теңге)
9 сынып негізінде
11 сынып негізінде
1
0101000-Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0101013-Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25

от "22" июня 2015 года № 51
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015-2016 учебный год
р/с
Код и наименование специальностей
Код и наименование квалификации
Государственый образовательный заказ, количество мест (дневное обучение)
Местный бюджет
Средняя стоимость расходов обучения на одного специалиста (тысяч тенге)
на базе 9 класса
на базе 11 класса
1
0101000-Дошкольное воспитание и обучение
0101013-Воспитатель дошкольных организаций
25