Бюджеттік инвестициялардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 88 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 5099 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 680 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.01.2017 № 680 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының өңірлік мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы:
1) облыстық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерінің, сондай-ақ, республикалық бюджеттен берілетін кредиттер мен нысаналы даму трансферттері есебінен қаржыландыруға жоспарланатын облыстық бюджеттік инвестициялық жобалардың экономикалық сараптамасын;
2) заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы облыстық бюджет қаражаты есебінен іске асыруға жоспарланатын бюджеттік инвестициялардың, сондай-ақ нысаналы даму трансферттері есебінен қаржыландыруға жоспарланатын бюджеттік инвестициялардың экономикалық сараптамасын;
3) техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеуді талап ететін бюджеттік инвестициялық жобаларды және қаржы агенттіктерінің мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруын бюджеттiк кредиттеудiң экономикалық сараптамасын облыстық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асыруға заңды тұлға ретінде айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің
міндетін атқарушы Н. Әлібаев

О некоторых вопросах бюджетных инвестиций
Постановление акимата Кызылординской области от 15 июля 2015 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2015 года № 5099. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 9 января 2017 года № 680
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 09.01.2017 № 680 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Региональный центр государственно-частного партнерства Восточно-Казахстанской области" юридическим лицом на осуществление:
1) экономической экспертизы технико-экономических обоснований областных бюджетных инвестиционных проектов, а также областных бюджетных инвестиционных проектов, планируемых к финансированию за счет кредитов из республиканского бюджета и целевых трансфертов на развитие;
2) экономической экспертизы бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц за счет средств областного бюджета, а также бюджетных инвестиций, планируемых к финансированию за счет целевых трансфертов на развитие;
3) экономической экспертизы бюджетного кредитования бюджетных инвестиционных проектов, требующих разработки технико-экономического обоснования, и реализации государственной инвестиционной политики финансовыми агентствами за счет средств областного бюджета.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылординской области Н. Алибаев