Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің құнын субсидиялау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 101 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 5102 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 500 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 23.06.2016 № 500 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына және "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/306 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11451 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес субсидияланатын гербицид түрлері және гербицидтерді жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидия нормалары бекітілсін.
"Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4993 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылы 4 маусымда жарияланған) Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 939 қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
"Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі
Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
_____________С. Омаров

О субсидировании стоимости гербицидов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
Постановление Кызылординского областного акимата от 30 июля 2015 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2015 года № 5102. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 23 июня 2016 года № 500
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 23.06.2016 № 500 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/306 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11451) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению к настоящему постановлению.
Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 939 "О субсидировании стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4993, опубликовано 4 июня 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ С. Омаров