"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 236 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 294 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 5132 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы 33-сессиясының № 236 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4823 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы № 193, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы № 193 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 138 672 112,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 051 798,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 382 765,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 926,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133 221 623,7 мың теңге;
2) шығындар – 138 937 688,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 304 414,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 597 343,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 292 929,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 441 090,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 441 090,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 011 079,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 011 079,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 16), 17), 18) тармақшаларымен толықтырылсын:
"16) Арал ауданы бюджетінің жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеу;
17) Қармақшы ауданы бюджетіне мемлекеттік қызметкерлер штаты санының ұлғаюына;
18) Жаңғырту және Дамыту Европалық Банкімен ықпалдастық аясында квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жобаларын жаңғыртуын іске асыруға байланысты Қызылорда қаласы бюджетіне коммуналдық қызметтер тарифтерін өсіру.";

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 236 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 сентября 2015 года № 5132. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 33 сессии Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 236 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4823, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2014 года № 193, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2014 года № 193) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы –138 672 112,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 051 798,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 382 765,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 926,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 221 623,7 тысяч тенге;
2) затраты –138 937 688,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 304 414,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 597 343,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 292 929,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 441 090,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 441 090,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 011 079,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 011 079,9 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 16), 17), 18) нового содержания:
"16) компенсацию потерь в связи с невыполнением годового прогноза поступлений доходов бюджета Аральского района;
17) увеличение штатной численности государственных служащих бюджету Кармакшинского района;
18) увеличение тарифов на коммунальные услуги бюджету города Кызылорда в связи с реализацией проектов модернизации субъектов квазигосударственного сектора в рамках сотрудничества с Европейским Банком Реконструкции и Развития.";

5-тармақ жаңа мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Қызылорда қаласы бюджетінің орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту.";
жаңа мазмұндағы 7-2 тармақпен толықтырылсын:
"7-2. Жаңақорған ауданы бюджетінің 2015 жылы облыстық бюджетте көзделген 203 300 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттері және нысаналы даму трансферттері алынып тасталынсын. Жаңақорған ауданы әкімі аталған шығындарды аудан бюджетінен жабуы тиіс.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 170 423 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезекті мәслихатының
39-сессиясының төрағасы хатшысы
Р. Байназарова А. Әлназарова
Қызылорда облыстық мәслихатының
2015 жылғы "16" қыркүйектегі
39 сессиясының 294 шешіміне
қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2014 жылғы "12" желтоқсандағы
33 сессиясының № 236 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

пункт 5 дополнить подпунктом 7) нового содержания:
"7) увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту бюджета города Кызылорда.";
дополнить пунктом 7-2 нового содержания:
"7-2. Исключить предусмотренные в областном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие бюджета Жанакорганского района в сумме 203 300 тысяч тенге. Акиму Жанакорганского района необходимо покрыть данные расходы из районного бюджета.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2015 год в сумме 170 423 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной Секретарь
39 сессии Кызылординского Кызылординского областного
областного маслихата маслихата
Р. Байназарова А. Альназарова
Приложение
к решению 39 сессии Кызылординского областного маслихата
от "16" сентября 2015 года № 294
Приложение 1
к решению 33 сессии Кызылординского областного маслихата
от "12" декабря 2014 года № 236
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

205 202,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 561 610,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 908 489,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 165 266,0
029
Әдістемелік жұмыс
45 587,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
982 151,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 199 411,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
98 763,0
261
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 262 494,1
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 674 315,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 420 363,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
253 952,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 687 166,1
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 687 166,1
05
Денсаулық сақтау
30 123 704,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 252 977,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 171,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
369 788,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
118 299,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
153 765,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 353,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 186 481,7
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
976 529,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
26 506,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

205 202,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 561 610,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 908 489,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 165 266,0
029
Методическая работа
45 587,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
982 151,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
1 199 411,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
98 763,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 262 494,1
285
Управление физической культуры и спорта области
1 674 315,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 420 363,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
253 952,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 687 166,1
011
Строительство и реконструкция объектов образования
6 687 166,1
05
Здравоохранение
30 123 704,1
253
Управление здравоохранения области
27 252 977,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
110 171,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
369 788,0
006
Услуги по охране материнства и детства
118 299,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
153 765,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 353,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 186 481,7
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
976 529,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 506,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

771 702,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 463,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 250,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 324,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
429 225,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
174 120,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
90 271,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
467 386,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
268 411,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
854 557,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 179,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
783,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
700 359,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
178 611,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
15 008 786,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
305 806,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
972 852,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 870 726,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 860 668,4
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
10 058,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 329 294,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 039 004,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 522,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

771 702,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 463,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 250,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 324,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
429 225,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
174 120,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
90 271,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
467 386,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
268 411,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
854 557,0
029
Областные базы спецмедснабжения
24 179,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
783,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
700 359,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
178 611,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
15 008 786,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
305 806,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
972 852,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 870 726,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 860 668,4
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 058,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 329 294,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 039 004,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 522,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

224 941,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
233 379,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
478 365,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
466 943,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
342 859,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 342,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
156 561,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 411,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 215,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 013,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 318,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 000,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 856,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 958,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
30 691,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29 436,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
633 188,0
Облыстың білім басқармасы
182 637,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
139 549,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
43 088,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 136,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 136,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

224 941,0
003
Социальная поддержка инвалидов
233 379,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
478 365,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
466 943,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
342 859,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
1 342,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
156 561,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 411,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
88 215,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 013,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
7 318,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
63 000,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
184 856,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 958,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
30 691,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 436,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
633 188,0
261
Управление образования области
182 637,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
139 549,0
037
Социальная реабилитация
43 088,0
263
Управление внутренней политики области
39 136,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 136,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

13 483,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 483,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
55 034,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
54 404,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
630,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 697 433,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 965 699,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 406,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 617 279,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
151 476,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 588 318,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
192 758,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
217 085,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
126 377,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 731 734,7
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
120 771,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
464 793,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
499 171,0
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 646 999,7
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 592 797,6
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
1 086 042,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
228 351,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
116 886,0
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
636 364,0
010
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
16 333,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

13 483,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13 483,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
55 034,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 404,0
003
Капитальные расходы государственного органа
630,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 697 433,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 965 699,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
72 406,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 617 279,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
151 476,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 588 318,0
038
Развитие коммунального хозяйства
192 758,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
217 085,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
126 377,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 731 734,7
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
120 771,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
464 793,0
030
Развитие коммунального хозяйства
499 171,0
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 646 999,7
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 592 797,6
263
Управление внутренней политики области
1 086 042,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
228 351,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
116 886,0
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
636 364,0
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16 333,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

30 689,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
553 019,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
6 687,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
397 156,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
158 675,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
21 753,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 661 286,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 018,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
454 930,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
490 059,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
106 644,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 775,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 715 644,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
5 963,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
14 161,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
100 456,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
160 413,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 478,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
867 178,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
6 420,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
258 385,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
13 569,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 293,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын субсидиялау
2 287 543,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

30 689,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
553 019,0
006
Охрана животного мира
6 687,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
397 156,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
158 675,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
21 753,0
255
Управление сельского хозяйства области
7 661 286,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
107 018,0
002
Поддержка семеноводства
454 930,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
490 059,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
106 644,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 775,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 715 644,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 963,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
14 161,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
100 456,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
160 413,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 478,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
867 178,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
6 420,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
258 385,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
13 569,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
54 293,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 287 543,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

2 229 586,0
028
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдануға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 430,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 225 156,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
519,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
519,0
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
35 401,0
001
Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 401,0
731
Облыстың ветеринариялық бақылау басқармасы
174 291,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 167,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
124 934,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
6 400,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
8 790,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
508 740,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
48 829,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 829,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
459 911,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
345 941,0
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 976,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 747,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
106 247,0
12
Көлiк және коммуникация
4 794 012,4
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 590 404,4
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 421,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
866 855,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
126 209,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
17 682,0

2 229 586,0
028
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
4 430,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 225 156,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
519,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
519,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
35 401,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
35 401,0
731
Управление ветеринарного контроля области
174 291,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарного контроля
34 167,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
124 934,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 400,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
8 790,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
508 740,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
48 829,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере государственного архитектурно-строительного контроля на местном уровне
48 829,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
459 911,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
345 941,0
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 976,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 747,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
106 247,0
12
Транспорт и коммуникации
4 794 012,4
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 590 404,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
55 421,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
866 855,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
126 209,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
17 682,0

007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 508 542,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
127 705,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 887 990,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
203 608,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
203 608,0
13
Басқалар
6 691 347,1
120
Облыс әкімінің аппараты
296 182,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
296 182,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 401 688,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
170 423,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 231 265,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
291 940,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
291 940,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 604 258,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 695 079,0
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
909 179,0
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
102 479,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 479,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
277 610,1
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
277 610,1
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
717 190,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
12 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
595 190,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
110 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
5 097,0
257
Облыстың қаржы басқармасы

007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 508 542,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
127 705,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 887 990,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
203 608,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
203 608,0
13
Прочие
6 691 347,1
120
Аппарат акима области
296 182,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
296 182,0
257
Управление финансов области
2 401 688,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
170 423,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 231 265,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
291 940,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
291 940,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 604 258,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 695 079,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
909 179,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
102 479,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
102 479,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
277 610,1
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
277 610,1
289
Управление предпринимательства и туризма области
717 190,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
12 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
595 190,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
110 000,0
14
Обслуживание долга
5 097,0
257
Управление финансов области