"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 170 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 қазанда № 5162 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 05.02.2019 № 1318 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4842 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" және "Сыр бойы" газеттерінде 2015 жылғы 22 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесінде:
"1. Арал ауданы" бөлімінде реттік нөмірі 1 (бірінші) жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 16 (он алтыншы), 17 (он жетінші), 18 (он сегізінші), 19 (он тоғызыншы), 20 (жиырмасыншы) жолдармен толықтырылсын:
"
16)
Қамбаш №1 учаскесі
2400
17)
Қамбаш №2 учаскесі
2100
18)
Қамбаш №3 учаскесі
5100
19)
Қамбаш №4 учаскесі
2200
20)
Қамбаш №5 учаскесі
4200
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения"
Постановление акимата Кызылординской области от 23 сентября 2015 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 октября 2015 года № 5162. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 5 февраля 2019 года № 1318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 05.02.2019 № 1318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номерам 4842, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы") следующие изменение и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Аральский район" строку с порядковым номером 1 (первая) исключить;
дополнить строками с порядковыми номерами 16 (шестнадцатая), 17 (семнадцатая), 18 (восемнадцатая), 19 (девятнадцатая), 20 (двадцатая) следующего содержания:
"
16)
участок Камбаш №1
2400
17)
участок Камбаш №2
2100
18)
участок Камбаш №3
5100
19)
участок Камбаш №4
2200
20)
участок Камбаш №5
4200
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев