2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 01 қазандағы № 175 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қазанда № 5178 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление Кызылординского областного акимата от 01 октября 2015 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 октября 2015 года № 5178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.

1. Утвердить минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.