Әкімшілік-аумақтық құрылыстың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 257 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 326 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5287 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес Жалағаш, Жаңақорған аудандық өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таратылсын:
1) Жалағаш ауданы Жаңадария ауылдық округінің Сәтбай ауылы;
2) Жаңақорған ауданы Қыркеңсе ауылдық округінің Қорасан ауылы.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қызылорда облысының Қызылорда облыстық
әкімі мәслихатының
42 сессиясының төрағасы
_______________ Қ. Көшербаев ____________ Қ. Әжібеков
Қызылорда облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
_____________ Қ. Бисенов

О некоторых вопросах административно-территориального устройства
Постановление акимата Кызылординской области от 10 декабря 2015 года № 257 и решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5287
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об админисративно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения Жалагашского, Жанакорганского районных представительных и исполнительных органов акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить:
1) село Сатбай сельского округа Жанадария Жалагашского района;
2) село Корасан сельского округа Кыркенсе Жанакорганского района.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Председатель очередной
Кызылординской области 42 сессии Кызылординского
областного маслихата
___________ К. Кушербаев ____________ К. Ажибеков
Исполняющий обязанности
секретаря Кызылординского
областного маслихата
_____________ К. Бисенов