2016 жылға аудандар бойынша субсидиялар көлемдерін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 272 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 5322 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении объемов субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2016 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 23 декабря 2015 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 января 2016 года № 5322. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгіленсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 272 қаулысымен бекітілген
2016 жылға аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай)
Аудандар
Егіс көлемі,
гектар
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 1 гектарға сатып алу (пайдалану) төменгі нормалары, килограмм
Бірінші репродукциялы және бірінші ұрпақ будандар тұқымын сатып алу (пайдалану) көлемі, тонна
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандары тұқымдарының 1 тоннасына бюджеттік субсидиялар нормативі, теңге
Жалпы соммасы, теңге
Күріш
1
Жаңақорған

1. Установить объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден постановлением
акимата Кызылординской области
от "23" декабря 2015 года № 272
Объемы субсидий по районам на 2016 год (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей)
Районы
Посевная площадь,
гектар
Минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения на 1 гектар, килограмм
Объем приобретения (использования)
семян первой репродукции и гибридов первого поколения, тонна
Норматив бюджетных субсидий на 1 тонну
семян первой репродукции и гибридов первого поколения
Общая сумма, тенге
Рис
1
Жанакорганский