2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 14-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 4874 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 20-бабының 5-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қосымшаға сәйкес 2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Жанұзақовқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
Арал ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "20" қаңтардағы
№ 14-қ қаулысына қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 20 января 2015 года № 14-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 февраля 2015 года № 4874. Срок действия постановления - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жанузакова К.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
Приложение
к постановлению акимата района
№ 14-қ от "20" января 2015 года
Перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы