Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды көму тарифін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 361 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 5262 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 ақпандағы № 276 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.02.2019 № 276 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды көму тарифі жеке және заңды тұлғалар үшін 1 текше метрге 241 теңге болып бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихат
тыс ХХХХХ сессиясының төрағасы: хатшысы:
Б. Бекбауылов Т. Бөріқұлақов

Об утверждении тарифа на захоронение коммунальных отходов по Казалинскому району
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 ноября 2015 года № 361. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 11 декабря 2015 года № 5262. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2019 года № 276
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2019 № 276 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тариф на захоронение коммунальных отходов по Казалинскому району для физических и юридических лиц 241 тенге за 1 кубический метр.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь
XХХХХ сессии районного маслихата районного маслихата
Б. Бекбаулов Т. Борикулаков