Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі N 80 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 мамырда № 4976 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 6 қорытындысына сәйкес Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданының Әйтеке би кентіндегі "60 жылдық октябрь" көшесі "Нұрадин Ермеков" көше болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары К.Сансызбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
ӘКІМ С.АМАНОВ

О переименованиии улицу
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 10 апреля 2015 года N 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 мая 2015 года № 4976
В соответствии с Законам Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 11 июля 2014 года № 6 аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу в поселке Айтеке би Казалинского района "60 летия октября" в улицу "Нұрадин Ермеков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка К.Сансызбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ С.АМАНОВ