"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 маусымдағы № 256 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 17 маусымда № 5022 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4833 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатхатшысы
38-сессиясының төрағасы
_________ А. Үсенов __________ М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "9" маусымдағы 38-сессиясының
№ 256 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2014 жылғы "24" желтоқсандағы 35-сессиясының
№ 225 шешіміне 1- қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 09 июня 2015 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 июня 2015 года № 5022. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4833, опубликовано в районном газете "Кармақшы таңы" от 17 января 2015 года № 4) следующие изменения:
приложения 1, 4, 6 данного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к указанному решению.
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
38-сессии Кармакшинского районного маслихата
районного маслихата
__________А. Үсенов ___________М. Наятулы
Приложение 1
к решению 38-сессии Кармакшинского районного маслихата
от "9" июня 2015 года № 256
Приложение 1
к решению 35-сессии Кармакшинского районного маслихата
от "24" декабря 2014 года № 225
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы