Ақай ауылдық округінің шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы N 301 шешімі және Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы N 102 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 желтоқсанда N 5251 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер Кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108-бабының 5 тармағына, және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Қармақшы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінің шекарасы (шегі) жерлердің экспликациясы бойынша жалпы көлемі 679 гектар болып белгіленсін.
2. Осы қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы Қармақшы аудандық
ауданының әкімі мәслихатының кезектен тыс
43- сессиясының төрағасы
____________ С. Мақашов ________ О. Бодыбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
_____________ М. Наятұлы
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "12" қарашадағы
№ 102 қаулысына және
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "12" қарашадағы
№ 301 шешіміне қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округі жерлерінің экспликациясы
Жерлердің атауы
Жалпы көлемі (гектар)
оның ішінде (гектар):
құрылыстар
ауыл шаруашылығы алқаптары
басқа да жерлер
егістік
жайылымдар
1
Ақай ауылдық округінің шекарасы (шегі)

Об установлении границы (черту) сельского округа Акай
Решение Кармакшинского районного маслихата от 12 ноября 2015 года N 301 и Постановление акимата Кармакшинского района от 12 ноября 2015 года N 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 декабря 2015 года N 5251
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Кодекса Республика Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черты) сельского округа Акай Кармакшинского района Кызылординской области общей площадью 679 гектаров путем экспликации земель, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Председатель внеочередной
Кармакшинского района 43-сессии Кармакшинского
районного маслихата
____________ С.Макашов _________ О.Бодыбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
___________ М.Наятулы
Приложение
к постановлению акимата Кармакшинского района
от "12 " ноября 2015 года № 102
и решению Кармакшинского районного маслихата
от "12" ноября 2015 года № 301
Экспликация земель, сельского округа Акай Кармакшинского района Кызылординской области
Наименования земель
Общая площадь (гектар)
в том числе (гектар):
постройки
сельскохозяйственных угодия
другие земли
пашня
пастбище
1
Граница (черта) сельского округа Акай