Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш кенті әкімінің 2015 жылғы 17 қарашада N 142 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 желтоқсанда N 5238 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 27 тамыздағы № 3 қорытындысына сәйкес Жалағаш кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Жалағаш кентінің келесі көшелері:
1) "Автобаза" көшесі "Орынбай Сарманов" есімімен;
2) "Лагерь" көшесі "Абдулла Нұрғалиев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш кентінің әкімі Қ. Құлмахан

О переименовании улиц
Решение акима поселка Жалагаш Кызылординской области от 17 ноября 2015 года N 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 декабря 2015 года N 5238
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением №3 от 27 августа 2015 года Кызылординской областной ономастической комиссии аким поселка Жалагаш РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Жалагаш Жалагашского района:
1) улицу "Автобаза" именем "Орынбай Сарманова";
2) улицу "Лагерь" именем "Абдулла Нұрғалиева".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жалагаш К. Кулмахан