Жаңақорған кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2015 жылғы 22 маусымдағы N 910 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 шілдеде N 5057 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Жаңақорған кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған кентінің келесі көшелеріне:
1) Ипподром -15 көшесіне Ералы Белсенбаевтың есімі;
2) Ипподром -19 көшесіне Тұрсынқожа Шалаповтың есімі берілсін.
2. Жаңақорған кенті әкімінің 2015 жылғы 01 маусымдағы № 888 "Жаңақорған кентінің көшелеріне атау беру туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған кенті әкімінің
міндетін уақытша атқарушы Б. Доспанбетов

О присвоении наименований улиц поселка Жанакорган
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 22 июня 2015 года N 910. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 июля 2015 года N 5057
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии № 1 от 24 апреля 2015 года аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Жанакорган:
1) улице "Ипподром - 15" имя Ералы Белсенбаева;
2) улице "Ипподром - 19" имя Турсынкожа Шалапова.
2. Отменить решение акима поселка Жанакорган от 01 июня 2015 года № 888 "О присвоении наименований улиц поселка Жанакорган".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Жанакорган Б. Доспанбетов