Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 наурыздағы N 97 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда N 4911 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 27.11.2020 № 264 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Сырдария аудандық сайлау комиссиясымен бiрлесiп барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Әжікеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
"Келісілді"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________Е. Ахетов
"07" наурыз 2015 жыл
Сырдария ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "07" наурыз
№ 97 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасу орны
1
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы мен Достық көшесінің қиылысындағы тақта
2
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің Амангелді көшесі бойындағы "Айтек" каналының жанындағы тақта
3
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің Д.Керейтбаев көшесі бойындағы "Орман және жануарлар дүниесін қорғау" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы тақта
4
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің Қызылдихан көшесінің бойындағы тақта
5
А.Тоқмағанбетов ауылдық округінің А.Тоқмағанбетов ауылы
А.Тоқмағанбетов ауылдық округінің А.Тоқмағанбетов ауылы Абай көшесі №1 "А.Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
6
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кенті Амангелді көшесі №53 "Тереңөзек кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
7
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кенті Д.Қонаев көшесі №8 "Тереңөзек кенті мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
8
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кенті Қызылдихан көшесі №7 "Тереңөзек кенті клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
9
С.Сейфуллин ауылдық округінің С.Сейфуллин ауылы
С.Сейфуллин ауылдық округінің С.Сейфуллин ауылы Қарлыбай Абдрей көшесі №28 "С.Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
10
Қалжан ахун ауылдық округінің Қалжан ахун ауылы
Қалжан ахун ауылдық округінің Қалжан ахун ауылы Абай көшесі №19 "Қалжан ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
11
Іңкәрдария ауылдық округінің Іңкәрдария ауылы
Іңкәрдария ауылдық округінің Іңкәрдария ауылы Ғ.Мұратбаев көшесі №11 "Іңкәрдария ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
12
Ақжарма ауылдық округінің Ақжарма ауылы
Ақжарма ауылдық округінің Ақжарма ауылы Ағатай Есентұров көшесі №8 "Ақжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
13
Шаған ауылдық округінің Шаған ауылы
Шаған ауылдық округінің Шаған ауылы Есет би көшесі №18 "Шаған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
14
Нағи Ілиясов ауылдық округінің Н.Ілиясов ауылы
Нағи Ілиясов ауылдық округінің Н. Ілиясов ауылы Абай Құнанбаев көшесі № 27 "Нағи Ілиясов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
15
Шіркейлі ауылдық округінің Шіркейлі ауылы
Шіркейлі ауылдық округінің Шіркейлі ауылы Ж.Құттыбаев көшесі № 2 "Шіркейлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
16
Қоғалыкөл ауылдық округінің Қоғалыкөл ауылы
Қоғалыкөл ауылдық округінің Қоғалыкөл ауылы Сабира Майханова көшесі № 6 "Қоғалыкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
17
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылы
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылы Айтбай Дүйсенбаев көшесі № 27 "Бесарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
18
Аманкелді ауылдық округінің Аманкелді ауылы
Аманкелді ауылдық округінің Аманкелді ауылы А.Ағайдаров көшесі № 8 "Аманкелді ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
19
Жетікөл ауылдық округінің Жетікөл ауылы
Жетікөл ауылдық округінің Жетікөл ауылы Абай көшесі № 2, "Жетікөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жетікөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 07 марта 2015 года N 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2015 года N 4911. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 27 ноября 2020 года № 264
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 27.11.2020 № 264 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соотвествии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сырдарьинской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажикенова Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сырдарьинской районной
избирательной комиссии
_______________ Ахетов Е.
"07" марта 2015 года
Приложение
к постановлению акимата Сырдарьинского района
от "07" марта 2015 года № 97
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место размещения
1
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит пересечении улиц Достык и автомобильной дороги "Кызылорда-Жалагаш" поселка Теренозек Сырдарьинского района
2
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит возле канала "Айтек" по улице Амангелды поселка Теренозек Сырдарьинского района
3
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит перед зданием государственного учреждения "Охрана лесного хозяйства и животного мира" по улице Д.Керейтбаева поселка Теренозек Сырдарьинского района
4
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит по улице Кызылдиханская поселка Теренозек Сырдарьинского района
5
Село А.Токмаганбетова
сельского округа Аскара Токмаганбетова
улица Абая №1 село А.Токмаганбетова сельского округа Аскара Токмаганбетова, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аскара Токмаганбетова"
6
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
улица Амангельды №53 поселка Теренозек Сырдарьинского района, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима поселка Теренозек"
7
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
улица Д.Конаева №8 поселка Теренозек Сырдарьинского района, стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры поселка Теренозек"
8
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
улица Кызылдиханская №7 поселка Теренозек Сырдарьинского района, стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Клуб поселка Теренозек"
9
Село С.Сейфуллина сельского округа С.Сейфуллина
улица Карлыбая Абдрея №23 село С.Сейфуллина сельского округа С.Сейфуллина, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа С.Сейфуллина"
10
Село Калжан ахун сельского округа Калжан ахун
улица Абая №19 село Калжан ахун сельского округа Калжан ахун, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Калжан ахун"
11
Село Инкардария сельского округа Инкардария
улица Г.Муратбаева №11 село Инкардария сельского округа Инкардария, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Инкардария"
12
Село Акжарма сельского округа Акжарма
улица Агатай Есентурова №8 село Акжарма сельского округа Акжарма, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Акжарма"
13
Село Шаган сельского округа Шаган
улица Есет би №18 село Шаган сельского округа Шаган, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шаган"
14
Село Н.Ильясова сельского округа Наги Ильясова
улица Абая Кунанбаева №27 село Н.Ильясова сельского округа Наги Ильясова, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Наги Ильясова"
15
Село Ширкейли сельского округа Ширкейли
улица Ж.Куттыбаева №2 село Ширкейли сельского округа Ширкейли, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Ширкейли"
16
Село Когалыколь сельского округа Когалыколь
улица Сабира Майханова №6 село Когалыколь сельского округа Когалыколь, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Когалыколь"
17
Село Бесарык сельского округа Бесарык
улица Айтбая Дуйсенбаева №27 село Бесарык сельского округа Бесарык, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Бесарык"
18
Село Амангельды сельского округа Амангельды
улица А.Агайдарова №8 село Амангельды сельского округа Амангельды, стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Амангельды"
19
Село Жетиколь сельского округа Жетиколь
улица Абая №2 село Жетиколь сельского округа Жетиколь,
стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Жетиколь" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жетиколь"