"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 330 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 қазанда № 5158 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 08 қаңтарда № 4831 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда №4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6325745 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4048448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25787 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3049 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2248461 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар –7704838 мың теңге ";
1– тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 86402 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 118920 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32518 мың теңге ";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –71536 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу –71536 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 1537031 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1537031 мың теңге;
қарыздар түсімі - 118920 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 32518 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1450629 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5–қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихаттың
тыс ХLV сессиясының хатшысы:
төрағасы:
Ш.Ерімбетов _____________ Б.Маншарипов______________
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 қыркүйектегі кезектен
nыс ХLV сессиясының № 330 шешіміне
1 – қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 26 желтоқсандағы кезекті
ХХХVІІ сессиясының №265 шешіміне
1 – қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

"О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25 сентября 2015 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 октября 2015 года № 5158. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 января 2015 года № 4831, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 17 января 2015 года № 4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 6325745 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4048448 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 25787 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3049 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2248461 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 7704838 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование –86402 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 118920 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –32518 тысяч тенге " ;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) сальдо от операций с финансовыми активами –71536 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 71536 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 1537031 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
6) финансирование дефицита бюджета –1537031 тысяч тенге;
поступление займов -118920 тысяч тенге;
погашение займов – 32518 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1450629 тысяч тенге ".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель Секретарь
внеочередной ХLV сессии районного маслихата:
районного маслихата:
Ш.Еримбетов____________ Б.Маншарипов______________
Приложение 1
к решению внеочередной ХLV
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 25 сентября 2015 года № 330
Приложение 1
к решению очередной ХХХVІІ
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 26 декабря 2014 года № 265
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2569772
003
Жалпы білім беру
2440230
006
Балаларға қосымша білім беру
129542
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
51525
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
51525
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100839
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23020
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1195
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44207
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2042
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
187
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7979
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7224
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14985
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
583906
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
583906
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
264862
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10112
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36978
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
36978
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
161650
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19208
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6600
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
194
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1926
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
484
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

2569772
003
Общеобразовательное обучение
2440230
006
Дополнительное образование для детей
129542
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
51525
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
51525
464
Отдел образования района (города областного значения)
100839
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23020
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1195
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44207
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2042
012
Капитальные расходы государственного органа
187
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7979
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7224
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14985
467
Отдел строительства района (города областного значения)
583906
037
Строительство и реконструкция объектов образования
583906
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
264862
464
Отдел образования района (города областного значения)
10112
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36978
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36978
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
161650
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19208
007
Оказание жилищной помощи
6600
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
194
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1926
010
Государственная адресная социальная помощь
484
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов