"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 27/6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 02 наурыздағы № 37/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 4925 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 04 мамырдағы № 40/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 04.05.2016 № 40/6 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегi № 2247 Заңына, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы № 2676 Заңына, "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуірдегі № 365 Заңына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына, "Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 27/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 11 сәуірде 4643 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен-өңір" газетінің 2014 жылғы 17 мамырдағы № 34 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі нұсқасының тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылсын:
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы."
көрсетілген шешіммен бекітілген қағиданың мемлекеттік тілдегі нұсқасының атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылсын:
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидалары"
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасында:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 27/6 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 02 марта 2015 года № 37/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2015 года № 4925. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04 мая 2016 года № 40/6
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04.05.2016 № 40/6 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствиис Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Законом Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года № 2676 "О государственных наградах Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года № 365 "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан № 504 от 21 мая 2013 года "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", постановлением Правительства Республики Казахстан № 161 от 31 января 2001 года "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия" маслихат Шиелийского района РЕШИЛ:
Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 11 апреля 2014 года за № 27/6 "Об утверждени правил оказания социальной помощи, установленияразмеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихсяграждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актом за номером 4643, от 11 апреля 2014 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 17 мая 2014 года за №34) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления рахмеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:

6-тармақ 12-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"12-1) Гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлікесепте тұрған балалар"
8-тармақтың 1) тармақшасы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 9 мамыр – Жеңіс күніне орай:
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына; – 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi және мiнсiз әскери қызметi үшiн бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдерiмен марапатталған адамдарға – 20 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде;
1941 жылғы 22 маусым – 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi және мiнсiз әскери қызметi үшiн бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдерiмен марапатталмаған адамдарға – 30 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде көрсетіледі.";
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне – бір жолғы көмек 150000 теңге;
келесі мазмұндағы 12-1) тармақпен толықтырылсын:
"12.1) Гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен диспансерлік есепте тұрған балаларға ағымдағы жылдың сәуір айынан бастап, әлеуметтік көмек ай сайын шекті шама 7,6 айлық есептік көрсеткіштен аспайтын мөлшерде көрсетіледі"- деген тармақпен толықтырылсын.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХҮІІ сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы: Ә.Оразбекұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Ж.Жылқышиева
" 2 " наурыз 2015 жыл

дополнить пункт 6 подпунктом 12-1):
"12-1) дети заболевшие болезнью гемотологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию состоящие на диспансерном учете"
подпункт 1) пункта 8 изложить в следующей новой редакции:
"1) ко Дню Победы – 9 мая:
не вступившим в повторный брак вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне; бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны – 40 месячного расчетного показателя;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны – 20 месячного расчетного показателя;
лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны –30 месячного расчетного показателя.";
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – единовременная помощь – 150000 тенге;
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию предоставляетсяежемесячная социальная помощь на получение лекарства, в размере – предельного размера не превышающего 7,6 месячного расчетного показателя".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХХҮІІ сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата: А.Оразбекулы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
по Кызылординской области"
_______________ Ж.Жылкышиева
" 2 " марта 2015 года