"2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Шиелі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 414 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 490 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда № 4978 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 08/1-3/40 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 14.01.2016 № 08/1-3/40 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 1-тармағына және "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8-бабының 3-тармағына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Шиелийского района от 30 января 2015 года № 414 "Об организации общественных работ на 2015 год"
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 22 апреля 2015 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 мая 2015 года № 4978. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14 января 2016 года № 08/1-3/40)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14.01.2016 № 08/1-3/40)
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 3 статьи 8 Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: