"Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы № 66 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 2642 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының заңдарына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1397 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына, "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 187 "Маңғыстау облысының жергілікті мемлекеттік басқару құрылымы туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 11 Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – мемлекеттік мекеме) құрылсын.
2. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.04.2020 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы):
осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
мемлекеттік мекеменің Маңғыстау облысының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.Б. Әлібекова) облыстың коммуналдық меншіктегі объектілер тізіліміне тиісті толықтыру енгізсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
С. Алдашев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
11 наурыз 2015 ж.
"Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
11 наурыз 2015 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің

О создании государственного учреждения "Управление ветеринарии Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 11 марта 2015 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 19 марта 2015 года № 2642.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1397 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", постановлением акимата Мангистауской области от 26 января 2015 года № 11 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 1 июля 2013 года № 187 "О структуре местного государственного управления Мангистауской области" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Управление ветеринарии Мангистауской области" (далее – государственное учреждение).
2. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16.04.2020 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Областное управление сельского хозяйства" (Б.Ерсайынулы):
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области;
обеспечить государственную регистрацию государственного учреждения в органах юстиции Мангистауской области;
принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" (Альбекова М.Б.) внести соответствующее дополнение в Реестр объектов коммунальной собственности области.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
С. Алдашев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управление финансов Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
11 марта 2015 г.
руководитель государственного учреждения
"Областное управление сельского хозяйства"
Ерсайынулы Б.
11 марта 2015 г.
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области

2015 жылғы 11 наурыздағы № 66
қаулысымен бекітілген
"Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.04.2020 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

от 11 марта 2015 года № 66
Положение
о государственном учреждении "Управление ветеринарии Мангистауской области"
Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16.04.2020 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).