Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 88 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 мамырда № 2714 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 167 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.10.2020 № 167 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2 тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ө.С. Бисақаев) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2369 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде жарияланған) Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 21 қаулысының) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С.Т. Алдашевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
М.Пішембаев
02 сәуір 2015 жыл
"Маңғыстау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Ө.С.Бисақаев
02 сәуір 2015 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 02 сәуір № 88
қаулысымен бекітілген

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Мангистауской области от 02 апреля 2015 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 05 мая 2015 года № 2714. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 7 октября 2020 года № 167
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 07.10.2020 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" (Бисакаев У.С.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Признать утратившими силу постановление акимата Мангистауской области от 19 февраля 2014 года № 21 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2369, опубликовано 28 марта 2014 года в информационно-правовой системе " Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Алдашева С.Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета автомобильных
дорог Министерства инвестиции и развития
Республики Казахстан
М.Пшембаев
02 апреля 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Мангистауской области"
Бисакаев У.С.
02 апреля 2015 год
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 02 апреля 2015 года № 88