Субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы № 143 қаулысы. Маңғыстау облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда № 2731 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 86 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 01.04.2016 № 86 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27 – бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысымен бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларының 7-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) мен субсидиялардың нормалары:
1) осы қаулының 1–қосымшасына сәйкес отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);
2) осы қаулының 2–қосымшасына сәйкес тыңайтқыш берушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) белгіленсін.
2. "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы):
осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р. М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.С. Мамытбеков
13 мамыр 2015 жыл.
"Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Б. Альбекова
13 мамыр 2015 жыл.
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С. Б. Нарешова
13 мамыр 2015 жыл.
"Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
13 мамыр 2015 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 13 мамыр
№ 143 қаулысына
1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 13 мамыр
№ 143 қаулысына
2-қосымша

Об установлении видов субсидируемых удобрений за исключением органических) и норм субсидий
Постановление акимата Мангистауской области от 13 мая 2015 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 29 мая 2015 года № 2731. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 01апреля 2016 года № 86
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 01.04.2016 № 86(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить виды субсидируемых удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий:
1) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Областное управление сельского хозяйства" (Ерсайынулы Б.):
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области;
принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р. М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Мамытбеков А.С.
13 мая 2015 год.
руководитель государственного учреждения
"Управление финансов Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
13 мая 2015 год.
исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области"
Нарешова С.Б.
13 мая 2015 год.
руководитель государственного учреждения
"Областное управление сельского хозяйства"
Ерсайынулы Б.
13 мая 2015 год.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 13 мая 2015 года № 143
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 13 мая 2015 года № 143