Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 65 "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 тамыздағы № 254 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 қыркүйекте № 2822 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 10.01.2019 № 2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 65 "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2386 болып тіркелген, 2014 жылы 15 сәуірде "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде және "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е.Д. Дүзмағамбетов):
осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
С. Алдашев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау геология және жер қойнауын
пайдалану облыстық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ.А. Шаңытбай
19 тамыз 2015 ж.
"Маңғыстау облысының жер
қатынастары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Д. Дүзмағамбетов
19 тамыз 2015 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 19 тамызда
№ 254 қаулысына
қосымша
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
Кен орны, кең таралған пайдалы қазбаның атауы, орналасқан жері
Географиялық координаталары
Солтүстік ендік
Шығыс бойлық
1.
Маңғыстау ауданы "Сегізбай-1" учаскесінен құм қиыршық тас қоспасына барлау жүргізу
1.
2.
3.
4.
5.

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 2 апреля 2014 года № 65 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс"
Постановление акимата Мангистауской области от 19 августа 2015 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 сентября 2015 года № 2822. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 10 января 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 10.01.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 2 апреля 2014 года № 65 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2386, опубликовано 15 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет" и в газете "Огни Мангистау") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Мангистауской области" (Дузмагамбетов Е.Д.):
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области;
принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Чужегулова А.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
С. Алдашев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Мангистауская областная инспекция геологии
и недропользования"
Шанытбай К.А.
19 август 2015 г.
руководитель государственного учреждения
"Управление земельных отношений
Мангистауской области"
Дузмагамбетов Е.Д.
19 август 2015 г.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 19 августа 2015 года
№ 254
Перечень участков недр содержащие общераспространенные полезные ископаемые для выставления на конкурс
п/п
Месторождения, наименование общераспространенных полезных ископаемых, месторасположение
Географические координаты
Северная широта
Восточная долгота
1.
Проведение разведки песчано-гравийной смеси на участке "Сегизбай-1" Мангистауского района
1.
2.
3.
4.
5.