Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 23 қазандағы № 28/422 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 2849 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2567 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 5-6 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2015 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 100 159 424 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 59 495 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 529 109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 38 132 428 мың теңге;
2) шығындар – 100 834 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 4 814 948 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 485 436 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 670 488 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 967 262 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 967 262 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 457 683 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 457 683 мың теңге.";
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 77,8 пайыз;
Қарақия ауданына – 75,1 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 83,1 пайыз;
Түпқараған ауданына – 72,5 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,2 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 43,8 пайыз.";
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 91,1 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 77,3 пайыз;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 23 октября 2015 года № 28/422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 октября 2015 года № 2849
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2567, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 10 января 2015 года № 5-6) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2015 год, в следующих объемах:
"1) доходы - 100 159 424 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 59 495 387 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 529 109 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 132 428 тысяч тенге;
2) затраты - 100 834 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 814 948 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 485 436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 670 488 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 967 262 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 967 262 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 457 683 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 457 683 тысячи тенге.";
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 77,8 процента;
Каракиянскому району - 75,1 процента;
Мангистаускому району - 83,1 процента;
Тупкараганскому району - 72,5 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 15,2 процента;
городу Жанаозен - 43,8 процента.";
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району –100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 91,1 процента;
Тупкарганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 77,3 процента;

Ақтау қаласына – 65,9 пайыз;
Жаңаөзен қаласына –100 пайыз.";
2-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 40,3 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.";
2-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 77,9 пайыз;
Қарақия ауданына – 75,1 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 83 пайыз;
Түпқараған ауданына – 72,5 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,6 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 43,9 пайыз;
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"12. Қалалардың әкімшілік бағыныстағы аумақтарда орналаспаған, ауылдық жерлерде және кенттерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік қамсыздандыру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12 100 теңге мөлшерінде құқық берілсін.".
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Облыс әкімдігінің резерві 84 956 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Тумышев
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Нарешова

городу Актау - 65,9 процента;
городу Жанаозен - 100 процентов.";
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных
граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району – 40,3 процента;
городу Актау - 100 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов.";
подпункт 5) пункта 2 изложить в новой редакции:
"4) Социальный налог:
Бейнеускому району – 77,9 процента;
Каракиянскому району - 75,1 процента;
Мангистаускому району - 83 процента;
Тупкараганскому району - 72,5 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау - 15,6 процента;
городу Жанаозен - 43,9 процента.";
внесено изменение в текст пункта 12 на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить резерв акимата области в сумме 84 956 тысяч тенге.";
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Н. Тумышев
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нарешова С.Б.

77 550
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
317 413
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
660 873
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
660 873
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 625 970
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттері
5 032 561
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 593 409
05
Денсаулық сақтау
18 231 742
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 436 757
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
80 290
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
224 826
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
74 282
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
129 544
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
48 152
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 473 032
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
671 792
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
27 579
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
632 910
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
53 985
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 147
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
30 836
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
170 676
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
130 171
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
15 269
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
60 109
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
450 915
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

77 550
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
317 413
285
Управление физической культуры и спорта области
660 873
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
660 873
271
Управление строительства области
6 625 970
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 032 561
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 593 409
05
Здравоохранение
18 231 742
253
Управление здравоохранения области
16 436 757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
80 290
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
224 826
006
Услуги по охране материнства и детства
74 282
007
Пропаганда здорового образа жизни
129 544
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
48 152
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 473 032
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
671 792
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
27 579
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
632 910
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
53 985
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 147
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
30 836
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
170 676
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
130 171
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
15 269
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
60 109
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
450 915
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

1 155 322
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
28 282
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 600
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
648 579
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 582
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
79 928
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
8 144 335
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
241 262
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
834 352
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 794 985
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 794 985
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 889 705
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 591 394
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
104 281
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
157 714
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
231 476
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
7 235
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
288 021
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
49 471
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
239 070
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 863
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 684
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
54 969
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 923
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 155 322
029
Областные базы спецмедснабжения
28 282
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 600
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
648 579
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 582
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
79 928
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
8 144 335
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
241 262
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
834 352
271
Управление строительства области
1 794 985
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 794 985
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 889 705
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 591 394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 281
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
157 714
003
Социальная поддержка инвалидов
231 476
007
Капитальные расходы государственного органа
7 235
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
288 021
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
49 471
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
239 070
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8 863
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
13 684
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
54 969
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
13 923
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет

3 046
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51 390
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 667
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
22 201
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
67 741
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
276 642
261
Облыстың білім басқармасы
216 870
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
160 699
037
Әлеуметтік сауықтандыру
56 171
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
33 814
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
33 814
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 374
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 374
297
Облыстың еңбек басқармасы
45 253
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
41 253
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
4 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 917 984
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 667 614
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
162 344
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
540 882
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 336 400
028
Елді мекендерді газдандыру
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
627 988
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 250 370
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
146 877
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 541 470
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері

3 046
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
51 390
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 667
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
22 201
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67 741
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
276 642
261
Управление образования области
216 870
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
160 699
037
Социальная реабилитация
56 171
263
Управление внутренней политики области
33 814
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
33 814
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 374
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 374
297
Управление труда области
45 253
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
41 253
003
Капитальные расходы государственного органа
4 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 917 984
271
Управление строительства области
4 667 614
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
162 344
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
540 882
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 336 400
030
Развитие коммунального хозяйства
627 988
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 250 370
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
146 877
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 541 470
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

29 445
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 180
12
Көлік және коммуникациялар
5 490 406
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 490 406
001
Жергiлiктi деңгейде көлiк және коммуникация саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
65 693
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 099 508
003
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
366 707
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
374 535
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 262 116
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
247
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 321 600
13
Басқалар
5 295 374
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 658 555
012
Облыстық жергiлiктi атқарушы органның резервi
84 956
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 573 599
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
547 457
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
547 457
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
212 018
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
212 018
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 084 067
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
65 453
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
872 329
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
146 285
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 344 022
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 867
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

29 445
003
Капитальные расходы государственного органа
1 180
12
Транспорт и коммуникации
5 490 406
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 490 406
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
65 693
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 099 508
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
366 707
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
374 535
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 262 116
011
Капитальные расходы государственного органа
247
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 321 600
13
Прочие
5 295 374
257
Управление финансов области
1 658 555
012
Резерв местного исполнительного органа области
84 956
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 573 599
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
547 457
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
547 457
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
212 018
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
212 018
271
Управление строительства области
1 084 067
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
65 453
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
872 329
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
146 285
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 344 022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
33 867
003
Капитальные расходы государственного органа